persianjk
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

اخبار ورزشي

+9
hosssein
arash
آفتاب
SAADAT
behnam al
sghlsina
saeed
Rahroo
NedA
13 مشترك

صفحه 2 از 7 الصفحة السابقة  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  الصفحة التالية

اخبار ورزشي - صفحة 2 Empty رد: اخبار ورزشي

پست من طرف behnam al 26/4/2009, 21:08

كماسي، محصص، دو هلندي و يك كره‌اي در كادرفني تيم ملي:

افشين قطبي اعلام كرد؛ ابه‌كنوپ به عنوان مربي دروازه بان‌ها در تيم ملي مشغول به كار خواهد شد. وي سابقه حضور در تيم فاينورد، آژاكس، بنفيكا و الجزيره را دارد.

بيوتر نيز به عنوان دستيار افشين قطبي در تيم ملي فعاليت خواهد كرد. وي سابقه حضور در آژاكس، آيندهون دارد.

همچنين پرويز كماسي به عنوان بدنساز و مرتضي محصص به عنوان آناليزور در تيم ملي مشغول به فعاليت خواهند شد.

جان لينك دونگ كره اي كه سابقه حضور در جام جهاني را دارد نيز به عنوان فيزيوتراپ تيم ملي انتخاب شد.
behnam al
behnam al
مدير بخش تفريحي
مدير بخش تفريحي

تعداد پستها : 2272

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

پست من طرف آفتاب 28/4/2009, 13:48

behnam al نوشته است:
NedA نوشته است:قرار نيست براي هر خبري يه تاپيك بزنيد

فقط لازم بود مطلبتونو تو قسمت اخبار ورزشي مي ذاشتي
منظورت کیه ؟؟؟؟

منظورش من بودم

آفتاب
مدير ارشد
مدير ارشد

تعداد پستها : 2501

اخبار ورزشي - صفحة 2 Empty مشاجره لفظي فردوسي‌پور و مديرعامل ذوب آهن در برنامه 90

پست من طرف آفتاب 28/4/2009, 13:51

آفتاب:‌ برنامه این هفته نود شاهد درگیری لفظی فردوسی پور و آذری مدیرعامل باشگاه ذوب آهن بود.

به گزارش سرویس ورزشی آفتاب، در برنامه این هفته نود آذری مدیرعامل باشگاه ذوب آهن در تماسی تلفنی گفت:‌ «یکی از عوامل ناکامی تیم ما علاوه بر ترسو بودن بازیکنان تخریب‌هایی بود که مدیرعامل استقلال علیه باشگاه‌های صنعتی در برنامه نود به راه انداخت».

آذری در پاسخ به اظهارات فردوسی پور که گفت "شما می‌توانید از خود در برنامه نود دفاع کنید" گفت:‌ «افتخار من این است که تاکنون در برنامه شما حضور نیافته‌ام».

فردوسی‌پور نیز در واکنش به این گفته آذری پاسخ داد: «ما هم از شما می‌خواهیم که همچنان به این رویه خود ادامه دهید».

رونوشت : منظور از آفتاب ، سایت خبری آفتاب می باشد/

آفتاب
مدير ارشد
مدير ارشد

پست من طرف behnam al 28/4/2009, 17:28

مهرام قهرمان ليگ برتر بسكتبال شد:

ديدار نهايي ليگ برتر بسكتبال عصر دیروز با پيروزي مهرام به پايان رسيد و اين تيم قهرمان ليگ برتر بسكتبال شد.

در اين بازي كه در سالن بسكتبال آزادي برگزار شد تيم مهرام توانست با نتيجه 91 بر 76 حريف قدرتمند خود ذوب‌آ‌‌هن را از پيش رو برداشته و براي دومين بار پياپي جام قهرماني ليگ برتر را بالاي سر ببرد.

ديدار رفت اين دو تيم در اصفهان با نتيجه 113 بر 106 به سود مهرام به پايان رسيده بود.

سعيد آذري مدير عامل باشگاه ذوب‌آهن، مهدي اميرآبادي، اميد روانخواه، داود سيد عباسي و فردين معصومي با حضور در سالن برگزاري مسابقه از نزديك شاهد قهرماني مهرام بودند.
behnam al
behnam al
مدير بخش تفريحي
مدير بخش تفريحي

پست من طرف behnam al 28/4/2009, 17:29

نخستين المپيكي شناي ايران به تمرينات تيم ملي بازمي‌گردد:

نخستين المپيكي تاريخ شناي ايران كه پس از بازيهاي 2008 پكن به دليل بروز برخي اختلافات با كادر فني فدراسيون از حضور در تيم ملي بازمانده بود، پس از توافقات انجام شده روز گذشته با مسئولان فدراسيون شنا، به تيم ملي باز مي‌‌گردد.

وي دیروز در استخر آزادي نخستين تمرينات خود را زير نظر بهزاد خبازيان سرمربي تيم ملي آغاز مي‌كند.
behnam al
behnam al
مدير بخش تفريحي
مدير بخش تفريحي

پست من طرف behnam al 28/4/2009, 17:30

بولت: باز هم ركورد 100متر جهان را مي‌شكنم:

اوسِين بولت در گفت و گو با پايگاه خبري فدراسيون جهاني دووميداني عنوان كرد مي تواند 100 متر را كمتر از آخرين زمان به ثبت رسيده بدود.

دونده جامائيكايي، در بازي هاي المپيك 2008 پكن در دوي 100 متر ركورد 9 ثانيه و 69 صدم ثانيه را به ثبت رساند.

بولت در اين مصاحبه گفت: سخت مشغول تمرين كردن هستم تا بتوانم در مسابقات تابستاني در پيش رو، 100 متر را با زمان 9 ثانيه و 4 صدم ثانيه بدوم.

او به هواداران خود اين قول را داده است كه در خصوص وعده داده شده كاملا مطمئن است.

اوسِين بولت متولد 21 اوت 1986 در جامائيكا است. وي ركورددار كنوني دو 100 متر و 200 متر دنيا است كه در جريان بازي هاي 2008 پكن به ثبت رساند.

بولت در المپيك چين مدال طلاي دو 100 متر و 200 متر و تيمي 4در100 متر امدادي را به دست آورد.
behnam al
behnam al
مدير بخش تفريحي
مدير بخش تفريحي

پست من طرف behnam al 28/4/2009, 17:31

بادامكي: در پرسپوليس با هيچ‌كس قهر نيستم:

حسين بادامكي در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري فارس عنوان كرد: خوشحال هستم كه دوباره مي‌توانم در كنار بازيكنان تمرين و به تيم محبوبم خدمت كنم.

وي افزود: در پرسپوليس با هيچ كس قهر نبودم كه بخواهم آشتي كنم. اتفاقاتي كه بين من و وينگادا پيش آمد حل شد و بهتر است ديگر به گذشته فكر نكنيم.

بادامكي در جواب اين سئوال كه آيا با اين وضعيت باز هم در پرسپوليس خواهد ماند يا خير، اظهار داشت: آدم از فرداي خود خبر ندارد. بايد ببينم شرايط چطور خواهد شد.

وي در جواب سئوال كه اگر باز هم از ليست 18 نفره خط بخورد، چه كار خواهد كرد؛ گفت: در اين بهتر است هيچ حرفي نزنم و تا 9 ارديبهشت، يعني يك روز قبل از بازي جام حذفي با سپاهان، منتظر باشم تا ببينم چه اتفاقي خواهد افتاد.

بادامكي در خصوص بازي با سپاهان تاكيد كرد: در دو سال اخير بازي هاي اين دو تيم مانند دربي سخت بوده است. اميدوارم هستم كه پس از دست دادن ليگ برتر حداقل جام حذفي را كسب كنيم تا با روحيه‌ بهتر در ادامه ليگ قهرمانان حضور يابيم.

بادامكي هفته گذشته به دليل غيبت در تمرينات پرسپوليس از سوي وينگادا كنار گذاشته شد، اما پس از جلسه كميته انضباطي مجوز بازگشت به اين تيم را به دست آورد.

پرسپوليس پنجشنبه هفته جاري در چارچوب جام حذفي ميزبان سپاهان است.
behnam al
behnam al
مدير بخش تفريحي
مدير بخش تفريحي

پست من طرف behnam al 28/4/2009, 17:34

ركورد شوماخر شكسته نشد:

به گزارش باشگاه خبري فارس«توانا»، چهارمين مرحله رقابت هاي فرمول يك جهان در شرايطي با قهرماني جيسون باتن راننده تيم براون مرسدس به پايان رسيد كه اين راننده بريتانيايي نتوانست ركورد ميشاييل شوماخر راننده آلماني تيم فراري در سال 2004 را بشكند.

باتن در اين رقابت ها با كسب زمان يك ساعت و 31 دقيقه و 48 ثانيه با سه دقيقه اختلاف نسبت به ركورد ميشاييل شوماخر به مقام قهرماني رسيد.

ركورد شوماخر در سال 2004 يك ساعت و 28 دقيقه و 34 ثانيه بوده است.

ميشاييل شوماخر با 7 بار قهرماني در مسابقات فرمول يك ركوردار است.

اين راننده آلماني در سال 2006 از اين رقابت ها كناره گيري كرد.
behnam al
behnam al
مدير بخش تفريحي
مدير بخش تفريحي

پست من طرف behnam al 3/5/2009, 19:33

ريبري: از بايرن مونيخ مي‌روم:

به گزارش خبرگزاري فارس، فرانك ريبري در مصاحبه با روزنامه اكيپ فرانسه اظهار داشت: براي من سخت است كه فصل را بدون حضور در ليگ قهرمانان اروپا شروع كرده و به پايان برسانم.
اين بازيكن ادامه داد: درشرايط كنوني بايرن وضعيت خاصي دارد. اگر اين تيم در پيكارهاي ليگ قهرمانان فصل بعد نباشد، به صورت جدي به پيشنهاداتي كه دارم، ‌فكر خواهم كرد.
اين اظهارات بازيكن فرانسوي بايرن در حالي عنوان شده كه هافبك بازيگردان و فرانسوي مونيخي ها در چند هفته گذشته از نتايج تيم اظهار ناراحتي كرده و در چند مصاحبه گفته بود پيشنهادات رئال مادريد، بارسلونا و منچستريونايتد را در اختيار دارد. در اين ميان البته پيشنهاد بارسلونا جدي تر از ساير تيم هاست وخود او نيز براي پيوستن به اين تيم اظهار تمايل كرده است.
ريبري در تابستان سال 2007 به عضويت بايرن در آمد، اما طي دوراني كه عضو تيم آلماني بوده،‌ همواره بحث انتقالش به تيم هاي ديگر،‌ مطرح بوده است.

پيرواني: به خاطر هيات مديره و علي آبادي سكوت مي‌كنم::

افشين پيرواني در گفت‌ و گو با خبرنگار خبرگزاري فارس، اظهار داشت:‌ در اين شرايط حساس به هيچ عنوان دوست ندارم پرسپوليس به خاطر حرف هاي من وارد حاشيه شود. به همين علت به خاطر اعضاي هيات مديره، مهندس علي‌آبادي و ميليون‌ها هوادار فعلا سكوت و همه چيز را به بعد موكول مي‌كنم.
وي افزود: من يك پرسپوليسي‌ هستم و هواداران اين تيم مرا مي‌شناسند. هيچ وقت دوست ندارم كه با دامن زدن به حاشيه‌ها تيمم را در شرايط حساس مخصوصا در بازي پيش رو مقابل الشارجه امارات وارد حاشيه كنم. من هم حرف هايي براي گفتن دارم اما فعلا سكوت بهترين تصميم است.
پيرواني خاطرنشان كرد: با هيچ رسانه اي در اين باره صحبت نخواهم كرد.
behnam al
behnam al
مدير بخش تفريحي
مدير بخش تفريحي

پست من طرف behnam al 3/5/2009, 19:34

آرسنال خواهان سانتاكروز شد:

به گزارش خبرگزاري فارس روزنامه ديلي اكسپرس گزارشي منتشر كرد كه در آن به علاقمندي فراوان تيم آرسنال به روكه سانتاكروز اشاره مستقيم شده است.

اين روزنامه عنوان كرد آرسن ونگر، براي تقويت توان تهاجمي تيمش براي فصل بعد، در تكاپوي جذب روكه سانتاكروز است.

علاقه تيم لندني به مهاجم تيم ملي پاراگوئه در زماني فاش شد كه قبلا تيم هاي ليورپول و منچسترسيتي براي جذب او ابراز تمايل كردنده بودند. به اين خاطر پيش بيني مي شود رقابت فشرده اي ميان اين سه تيم ليگ برتري انگليس براي جذب سانتاكروز طي هفته هاي آينده ايجاد شود.

سانتاكروز كه تا تاريخ 30 ژوئن سال 2012 با بلكبرن قرارداد دارد، ‌در سال 2007 به اين تيم انگليسي پيوست. وي تا قبل از اين به مدت 8 سال در بوندس ليگا آلمان براي بايرن مونيخ بازي كرد.

رضايي: انتخاب بازيكنان تيم ملي سليقه‌اي است::

شيث رضايي در گفت ‌و گو با خبرگزاري فارس، خاطرنشان كرد: در بازي مقابل عربستان در ليست 18 نفره تيم ملي بودم و اين نشان مي‌دهد كه در شرايط آرماني خوبي هستم اما قطبي با انتخاب 41 بازيكن نشان داد كه انتخاب بازيكنان تيم ملي سليقه‌اي است و من جايي در اين تيم ندارم. نمي‌توانم بگويم كه دليل غيبتم در تيم ملي مسائل حاشيه‌اي بود.
وي ادامه داد:‌ در تمام دنيا مربيان براساس نظر خود بازيكن انتخاب مي‌كنند. حالا كه من در ليست قطبي حضور ندارم براي او دعا مي كنم تا موفق شود.
رضايي در خصوص شايعه مذاكراه با باشگاه پرسپوليس تاكيد كرد: من بازيكن غير حرفه‌اي نيستم كه بخواهم در اين شرايط حساس كه با صبا قرارداد دارم دست به كار حاشيه‌اي بزنم. پرسپوليس را بسيار دوست دارم اما در حال حاضر فكرم فقط به موفقيت صبا است.
وي افزود: تا به حال از باشگاه پرسپوليس پيشنهادي نداشتم. اگر اينطور هم باشد تا روزي كه بازي‌هاي صبا تمام نشود فكرم را به تيم ديگري مشغول نمي‌كنم.
رضايي در خصوص بازي با الهلال عربستان عنوان كرد:‌ تا آخرين لحظه نااميد نيستيم و حتي اگر صعود هم نكنيم بايد از حيثيت فوتبال ايران با يك بازي زيبا و منطقي دفاع كنيم. ما بر اثر اتفاقات فوتبالي ناكام شده‌ايم.
دربازي مقابل الهلال نااميد نيستيم و از هيچ تلاشي براي گرفتن 3 امتياز دريغ نخواهيم كرد.
اين مدافع در خصوص ديدارهاي جام حذفي يادآور شد: به دنبال گرفتن يك جام در فصل جاري هستيم و شايد جام حذفي آخرين اميد ما باشد. به همين دليل با يكدلي و تلاش مضاعف به فكر قهرماني در جام حذفي و كسب سهميه آسيا هستيم. اميدوارم با اين كار جواب اعتماد فيروز كريمي را بدهيم.
صبا چهارشنبه ميزبان الهلال عربستان است.
behnam al
behnam al
مدير بخش تفريحي
مدير بخش تفريحي

پست من طرف arash 6/5/2009, 15:25

قلعه نوعي استعفا داد:
با احترام به همه طرفداران استقلال.
من تماشاگر ***تر از استقلاليها نديده بودم. ديروز وقتي تيمشون حذف شد با خوشحالي تمام قلعه نوعي رو تشويق ميکردن.اونم ديد که اگه صدتا بازي ديگه هم ببازه اين تماشاگرا نميفهمن چي شده خودش تصميم گرفت بره و از دست اين همه ادم چشم و گوش بسته فرار کنه.احتمالا طرفدارهاي استقلال هنوزم نفهميدن چي شده؟؟؟ h
arash
arash
مدير بخش ورزشي
مدير بخش ورزشي

تعداد پستها : 997

http://www.arash-v.blogfa.com

پست من طرف behnam al 8/5/2009, 01:50

خدمته استقلالیهای اظیذ از صمیمه قبل تسلیت میگم خندهخندهخنده
behnam al
behnam al
مدير بخش تفريحي
مدير بخش تفريحي

پست من طرف arash 9/5/2009, 14:22

من حم حمين تور prank
arash
arash
مدير بخش ورزشي
مدير بخش ورزشي

پست من طرف behnam al 10/5/2009, 17:49

مسي: توهين كنيد واكنش نشان مي‌دهم:
اخبار ورزشي - صفحة 2 Jaxvmb

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از ماركا، ليونل مسي تصريح كرد: بارسلونا در آستانه كسب 3 جام است و بايد به هر 3 هدف بزرگ خود دست پيدا كند.

وي افزود: اين روزها روزنامه ها مرا با كريستيانو رونالدو مقايسه مي كنند اما براي من چنين چيزهايي اهميت ندارد و تنها به موفقيت بارسا مي انديشم.

مسي خاطرنشان كرد: بايد به همه منتقدان احترام گذاشت اما مرز اين رابطه خوب زماني شكسته مي شود كه آنها توهين كنند و اين قابل قبول نيست. بنابراين به روزنامه هايي كه تلاش مي كنند مرا به حاشيه ببرند واكنش نشان خواهم داد.

تيم ملي فوتبال جمعه به مصاف تيم اميد مي‌رود:

اخبار ورزشي - صفحة 2 N2ld9s
به گزارش خبرگزاري فارس، با اعلام افشين قطبي؛ تيم ملي روز جمعه 25 ارديبهشت در زمين شماره يك كمپ تيم‌هاي ملي مسابقه دوستانه‌اي را با تيم اميد برگزار خواهد كرد.

به گفته سرمربي تيم ملي اين مسابقه تداركاتي در غياب خبرنگاران و عكاسان و پشت درهاي بسته انجام خواهد شد..
behnam al
behnam al
مدير بخش تفريحي
مدير بخش تفريحي

پست من طرف behnam al 10/5/2009, 17:53

رحمتي: كار دشواري پيش رو داريم:

اخبار ورزشي - صفحة 2 Hupulu
به گزارش خبرگزاري فارس سيد مهدي رحمتي پس از تمرين امروز تيم ملي اظهار داشت: خوشبختانه پس از كسب سهميه آسيا با مس كرمان در حال حاضر در شرايط خوبي هستم و آماده ام كه بتوانم دوباره به تيم ملي كمك كنم.

وي افزود: راه سختي داريم اما براي رسيدن به هدفمان بايد تمام تلاش خود را انجام دهيم.

رحمتي خاطر نشان كرد: من و ساير بازيكنان وظيفه داريم كه هر مربي اي كه به تيم ملي مي آيد خوب تمرين كنيم. به همين دليل مي دانيم كه به جاي فكر كردن به موارد حاشيه‌اي بايد تمركزمان را به موفقيت تيم ملي معطوف كنيم. در اين راه به كمك هواداران نيز نياز داريم.

توكليان: كار سخت كشتي آزاد در مسابقات جهاني است:

اخبار ورزشي - صفحة 2 Epokrs
امير توكليان در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري فارس اظهار داشت: تمام موجوديت فعلي كشتي، همين تيمي بود كه راهي تايلند شد. ما بايد هميشه در آسيا اقتدار داشته باشيم؛ اما اين نتيجه نبايد مغرورمان كند چون كار اصلي و سخت تر، شهريور ماه بايد در دانمارك انجام شود. بايد نسبت به توانايي هايي كه داريم، براي تيم ملي برنامه ريزي كنيم.

وي افزود: آنهايي كه براي اولين بار در مسابقات آسيايي شركت كردند، نسبتا نتيجه خوبي به دست آوردند.

اين مربي مشهدي در مورد وزن 60 كيلو تصريح كرد: مراد محمدي ابتدا بايد تكليف خودش را مشخص كند كه دوباره قصد بازگشت به روزهاي پراسترس وزن كم كردن و تمرين را دارد يا نه،‌ وقتي تصميم خود را اعلام كرد آن وقت مي توان در مورد موجوديت اين وزن اظهار نظر كرد.

توكليان در مورد سعيد ابراهيمي تصريح كرد: او ديگر به يك 96 كيلوي مطرح دنيا تبديل شده كه استرس هاي سال گذشته را هم ندارد. ابراهيمي به مراتب بهتر از قبل كشتي مي گيرد؛ اما بايد بداند كه حريفان خارجي اش، كشتي او را آناليز كرده اند و او حالا يك حريف شناخته شده است. حتما بايد در دانمارك، چيزهايي به كشتي اش اضافه كند.

مربي تيم ملي كشتي آزاد در مسابقات جهاني 2005 بوداپست گفت: فردين معصومي اكنون باتجربه تر از قبل شده و امسال مي تواند جز سه سنگين وزن برتر دنيا باشد. در 84 كيلو، احسان لشگري در 2 تورنمنت اخير، 2 مدال طلا از آن خود كرده كه اين كارنامه خوبي است؛ اما در عين حال معتقدم هنوز هم مي شود به رضا يزداني آماده اعتماد كرد
behnam al
behnam al
مدير بخش تفريحي
مدير بخش تفريحي

پست من طرف arash 21/5/2009, 11:43

از قبل از بازي پرسپوليس و الشباب قرار بود که تفاضل گل حساب نشه و تيمي که رودر رو بازي رو ببره به عنوان تيم اول بره بالا...ولي من ديشب شنيدم که دوباره تفاضل و حساب کردن و پرسپوليس به عنوان تيم دوم بالا رفته که اين به خاطر اينکه تيماي الشباب و الاتحاد بايد با هم بازي ميکردن و يکي از نماينده هاي عرب حذف ميشد ولي چون بن همام و دارن غم ندارن که.هر روز يه قانون جديد از AFCو کسي نيست اعتراض کنه.با اين اوصاف پرسپوليس چهار شنبه بايد در جده عربستان با الاتحاد بازي کنه اين ديگه خدايييش اوج نامرديه. پرچم
arash
arash
مدير بخش ورزشي
مدير بخش ورزشي

پست من طرف آفتاب 21/5/2009, 12:00

نگران نباش آرش جان
ما قهرمانیم

آفتاب
مدير ارشد
مدير ارشد

پست من طرف arash 21/5/2009, 12:09

اره ديگه حالا ما بايد حقمونو تو زمين بگيريم پرسپوليس
arash
arash
مدير بخش ورزشي
مدير بخش ورزشي

پست من طرف Nima 21/5/2009, 12:56

سخته ولی پرسپولیس موفق میشه...
Nima
Nima
.
.

تعداد پستها : 2703

پست من طرف behnam al 21/5/2009, 15:44

آرش خان این و از کجا شنیدی
واقعا از یک منبع مطمئن اینو شنیدی یا شنیدی که اینجوریه
چون معمولا این شنیدن ها یه شایعه بیشتر نیست
behnam al
behnam al
مدير بخش تفريحي
مدير بخش تفريحي

پست من طرف Nima 22/5/2009, 00:21

ایول بهنام آخه اگه خبری بود حتما رسانه ها میگفتن نه؟
Nima
Nima
.
.

تعداد پستها : 2703

پست من طرف behnam al 22/5/2009, 02:42

من که مطمئت هستم شما در چهارشنبه آینده در ورزشگاه آزادی با پاختاکور بازی میکنید

چون اخبار ورزشی 10 بار اعلام کرد
behnam al
behnam al