persianjk
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

اخبار ورزشي

+9
hosssein
arash
آفتاب
SAADAT
behnam al
sghlsina
saeed
Rahroo
NedA
13 مشترك

صفحه 1 از 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  الصفحة التالية

اخبار ورزشي Empty اخبار ورزشي

پست من طرف NedA 15/7/2008, 13:18

حمیدرضا علی عسگری و ضیاء الدین نیک نفس دو بازیکن جوان و آینده دار تیم فوتبال پرسپولیس در باشگاه حضور یافتند.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، حمیدرضا علی عسگری و ضیاء الدین نیک نفس دو بازیکن خوب و جوان تیم امید و بزرگسالان پرسپولیس که یک سال دیگر نیز با این تیم قرارداد دارند، جهت انجام مسائل مالی به باشگاه آمده بودند که پس از صحبت با مسئول امور مالی، باشگاه را به مقصد مجموعه ورزشی کارگران ترک کردند.
NedA
NedA
admin
admin

تعداد پستها : 2687
آدرس پستي : neda_mi_61@yahoo.com

https://persianjk.forumfa.net

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

اخبار ورزشي Empty رد: اخبار ورزشي

پست من طرف NedA 15/7/2008, 13:21

نیکبخت: فصل درخشان و رویایی در انتظار پرسپولیس
علیرضا نیکبخت واحدی موثرترین بازیکن پرسپولیس و لیگ برتر در فصل گذشته حوالی ساعت 30/11 صبح دوشنبه بیست و چهارم تیر ماه در هیأت فوتبال استان تهران حضور یافت و قراردادش را با پرسپولیس به مدت دو سال تمدید کرد تا خط بطلانی بر روی شایعات منتشره کشیده باشد.

به همین منظور، علیرضا نیکبخت واحدی در پایان ثبت و تمدید قرارداد در هیأت فوتبال، گفتگویی اختصاصی با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس انجام داد که از نظرتان می‎گذرد دختر
NedA
NedA
admin
admin

پست من طرف Rahroo 16/7/2008, 01:50

NedA نوشته است:نیکبخت: فصل درخشان و رویایی در انتظار پرسپولیس
علیرضا نیکبخت واحدی موثرترین بازیکن پرسپولیس و لیگ برتر در فصل گذشته حوالی ساعت 30/11 صبح دوشنبه بیست و چهارم تیر ماه در هیأت فوتبال استان تهران حضور یافت و قراردادش را با پرسپولیس به مدت دو سال تمدید کرد تا خط بطلانی بر روی شایعات منتشره کشیده باشد.

به همین منظور، علیرضا نیکبخت واحدی در پایان ثبت و تمدید قرارداد در هیأت فوتبال، گفتگویی اختصاصی با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس انجام داد که از نظرتان می‎گذرد دختر

کلا امسال پرسپولیس خرید های خوبی داشته انشاءا.. میریم برای بام آسیا
Rahroo
Rahroo
مدير مشاور
مدير مشاور

تعداد پستها : 552

پست من طرف saeed 7/4/2009, 13:07

وااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااي مايلي كهن شد سر مربي
باز حق قطبي رو خوردن

saeed
.
.

تعداد پستها : 122

پست من طرف NedA 7/4/2009, 13:21

خداحافظ جام جهاني sigar
NedA
NedA
admin
admin

پست من طرف sghlsina 7/4/2009, 15:37

ببخشید قسمت هواشناسی رو کدوم قسمت میگن
sghlsina
sghlsina
.
.

تعداد پستها : 1876
آدرس پستي : sinamirshahi@yahoo.com

http://dizcamp.blogfa.com

پست من طرف behnam al 7/4/2009, 21:48

saeed نوشته است:وااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااي مايلي كهن شد سر مربي
باز حق قطبي رو خوردن
حالا ببینیم این مردیکه با این دماغ هویجیش چکار میکنه
ولی فک نکنم امسال ایران شخصی بشه
ای کاش که امپراطور میشد
behnam al
behnam al
مدير بخش تفريحي
مدير بخش تفريحي

تعداد پستها : 2272

پست من طرف SAADAT 13/4/2009, 03:45

آره واقعا كاش امپراطور ميومد تا شايد مي تونست كاري انجام بده
براي تيم ملي دعا مي كنم
ولي فكر كنم بايد با جام جهاني 2010 خداحافظي كنيم
SAADAT
SAADAT
.
.

تعداد پستها : 1481
آدرس پستي : saadat_1370@yahoo.com

پست من طرف behnam al 13/4/2009, 03:58

منم موافقم
با این مردیکه دماق گنده باید به فکر 2014 باشیم
behnam al
behnam al
مدير بخش تفريحي
مدير بخش تفريحي

پست من طرف آفتاب 13/4/2009, 13:13

کانون هواداران پرسپولیس : هافبك تيم فوتبال پرسپوليس گفت: با پيروزي مقابل پيكان نشان داديم كه پرسپوليس همچنان شانس زيادي براي كسب سهميه در ليگ قهرمانان آسيا دارد. علي كريمي اظهار داشت: تيم ما در مقابل پيكان بازي خوبي انجام نداد و ما مي‌توانستيم نتيجه بهتري در اين ديدار كسب كنيم اما از موقعيت‌هاي خوب خود استفاده نكرديم. وي در خصوص شانس پرسپوليس براي حضور در ليگ قهرمان آسيا در سال آينده تصريح كرد: حتي با وجود اينكه حريفان ما از جمله مس كرمان پيروز شدند ما هنوز شانس داريم و مي‌توانيم با پيروزي در دو ديدار باقي مانده به اين هدف برسيم. كريمي در خصوص حضورش در تيم ملي نيز گفت: بارها گفته ام هر كمكي از دستم بر بيايد براي تيم ملي انجام مي‌دهم. وي در پايان گفت: هر بازيكني آرزو دارد براي تيم ملي خود بازي كند و براي كشورش افتخار آفريني كند و من هم از اين قاعده مستثني نيستم.

آفتاب
مدير ارشد
مدير ارشد

تعداد پستها : 2501

پست من طرف آفتاب 13/4/2009, 13:14

کانون هواداران پرسپولیس : بازيكن تيم پرسپوليس تهران گفت: نمي‌دانم چرا مطبوعات ورزشي ما مطلب درستي به مردم نمي‌دهند و زماني از دايي انتقاد كرده و اكنون حامي او شدند.
علي كريمي پس از ديدار تيم‌هاي پرسپوليس و پيكان در جمع خبرنگاران اظهار كرد: بازي خوبي برابر تيم پيكان انجام داديم و بسيار باانگيزه ظاهر شديم. به سهم خودم براي موفقيت پرسپوليس بسيار تلاش كردم و البته تيم پيكان هم به خصوص در نيمه اول تيم بدي نبود. خوشحالم كه با اين پيروزي هواداران پرسپوليس نيز خوشحال از استاديوم خارج شدند.
وي افزود: البته با وجود كسب اين پيروزي و با توجه به نتايج ديگر مسابقات ليگ برتر شانس پرسپوليس براي عنوان سومي ليگ برتر تا حدودي كم شد اما همچنان روي كاغذ شانس داريم و بايد براي تصاحب اين جايگاه در دو بازي آينده تلاش بيشتري داشته باشيم.

آفتاب
مدير ارشد
مدير ارشد

پست من طرف آفتاب 13/4/2009, 13:15

خليلي: گل من حاصل تلاش كريمي بود

کانون هواداران پرسپولیس : مهاجم تيم فوتبال پرسپوليس تهران گفت: گلي كه به ثمر رساندم حاصل كار تيمي و به خصوص تلاشهاي علي كريمي بود و من كار خاصي انجام ندادم. محسن خليلي درجمع خبرنگاران اظهار داشت: بازي بسيار خوبي مقابل پيكان انجام داديم و تصور مي‌كنم به جز قسمتهايي از ديدار كه دو تيم متعادل بودند، در ساير زمان‌ها از تيم حريف برتر بوديم. وي در خصوص قرار گرفتنش در تركيب ثابت تاكيد كرد: از مدتها پيش براي حضور در تركيب اصلي اعلام آمادگي كرده بودم و خوشحالم كه توانستم با درخشش خود در تمرينات نظر كادر فني را براي قرار گرفتن در تركيب ثابت جلب كنم.
خليلي افزود: تمام تلاشم را انجام مي‌دهم تا اين حضور در تركيب تداوم داشته باشد و بتوانم در دو بازي آينده چند گل ديگر نيز به ثمر برسانم.

آفتاب
مدير ارشد
مدير ارشد

پست من طرف arash 15/4/2009, 12:56

با انتخاب مايلي کهن بدترين کاري که در حق دايي و تيم ملي ميتونستن کردن.... دعوا
arash
arash
مدير بخش ورزشي
مدير بخش ورزشي

تعداد پستها : 997

http://www.arash-v.blogfa.com

پست من طرف behnam al 16/4/2009, 22:20

واقعا درست میگی آرش جون
behnam al
behnam al
مدير بخش تفريحي
مدير بخش تفريحي

پست من طرف hosssein 17/4/2009, 21:36

راست می گی بهنام جوون
hosssein
hosssein
.
.

تعداد پستها : 1367
آدرس پستي : pizza_tower_god@yahoo.com

http://merilix.blogfa.com

پست من طرف behnam al 18/4/2009, 00:43

hosssein نوشته است:راست می گی بهنام جوون
خندهخندهخندهخنده
behnam al
behnam al
مدير بخش تفريحي
مدير بخش تفريحي

پست من طرف behnam al 23/4/2009, 18:29

محمد مایلی کهن استعفا نداده است / آقایان او را برکنار کردند:(خیلی کاره خوبی کردن که برکنارش کردن)

در حالی که علی کفاشیان به عنوان رئیس فدراسیون فوتبال به دنبال انتشار بیانیه شماره دو محمد مایلی کهن از این بیانیه به عنوان استعفا برداشت و با آن موافقت کرد، اما مایلی کهن استعفا نداده است و مسئولان فدراسیون استنباط اشتباهی از آن داشته اند

نادرفریاد شیران که سالهاست در کنار محمد مایلی کهن فعالیت می کند و نزدیکترین فرد به او محسوب می شود ضمن بیان این مطلب و با تاکید بر اینکه مایلی کهن استعفا نکرده است افزود: متاسفانه آقایان از بیانیه دوم آقای مایلی کهن برداشت اشتباهی داشته اند و تصور کرده اند ایشان استعفا کرده است.فریادشیران با بیان اینکه این بیانیه به هیچ عنوان به معنی استعفا نیست خاطر نشان کرد: آقای مایلی کهن به هیچ عنوان استعفا نداده است و آقایانی که به دنبال برکناری ایشان بودند اعلام کردند با استعفای مایلی کهن موافقت کرده اند.وی ادامه داد: اگر فردی متن استعفای مایلی کهن را بیاورد حاضرم 10 میلیون تومان به وی پاداش بدهم. متاسفانه آنهایی که دنبال گزینه های خودشان هستند این بحث را مطرح کرده اند و در حالی که استعفایی مطرح نشده است، از یک بیانیه تعبیر استعفا کرده اند.فریادشیران ادامه داد: برخی دلالان و افرادی که سود خود را در فوتبال می بینند از خدایشان بود که از یک بیانیه ساده به نفع خود استفاده کنند. حالا می توانند بروند مربی مد نظر خودشان را بیاورند و فوتبال را کاملا پاک نگه دارند.

من که خیلی خوشم اومد که این مردک رو کنار گذاشتن
حالا میشه امیدوار بود که امپراتور یه کاری کنه و بریم جام جهانی
من که وقتی اینو شنیدم خیلی خیلی خوشحال شدم
(حتی از خبر رفتن نصیر هم بیشتر ترسناك )
behnam al
behnam al
مدير بخش تفريحي
مدير بخش تفريحي

پست من طرف behnam al 23/4/2009, 18:39

بازيكنان و كادر فني تيم فوتبال سپاهان به دليل شكست برابر بنيادكار ازبكستان در ليگ قهرمانان آسيا نفري 2 ميليون تومان جريمه شدند:

پس از شكست خانگي سپاهان در ليگ قهرمانان آسيا برابر بنيادكار ازبكستان مديرعامل باشگاه سپاهان بازيكنان و كادر فني را نفري 2 ميليون تومان جريمه كرد. البته به بازيكنان اعلام شد در صورتي كه بتوانند به مرحله بعدي ليگ قهرمانان آسيا صعود كنند اين جريمه بخشيده خواهد شد. سپاهان در صورت برد در دو ديدار آينده شانس صعود دارد
behnam al
behnam al
مدير بخش تفريحي
مدير بخش تفريحي

اخبار ورزشي Empty فيفا: قطبي سومين سرمربي تيم ملي ايران در يک ماه اخير !

پست من طرف آفتاب 25/4/2009, 13:30

کانون هواداران پرسپولیس : وبسایت رسمی فیفا امروز و در مقاله ای ، انتخاب افشین قطبی را به عنوان سرمربی تیم ملی تحلیل کرد. در این نوشته آمده است که ؛ افشین قطبی مرد ایرانی - آمریکایی به نقل از یکی از سایتهای خبری دولتی ایران ، به عنوان سرمربی تیم ملی انتخاب شده و او سومین سرمربی ایران در طول این 1 ماه بوده است !
در ادامه این نوشته آمده است که ، بعد از اتفاقات به وجود آمده در لیگ ایران و درگیریهای فی ما بین دو باشگاه سایپا و استقلال که هردو آنها مربوط به پایتخت تهران هستند و با کناره گیری محمد مایلی کهن که بعد از شکست ایران برابر عربستان سرمربی تیم ملی شده بود انجام شد تصمیم بر این شد تا قطبی بار دیگر به ایران بازگردد و این بار به عنوان سرمربی تیم ملی ایران انجام وظیفه کند. فیفا در ادامه آورده است که بر طبق شنیده های ما مهدی تاج نایب رییس فدراسیون فوتبال ایران ، در مصاحبه اخیر خود گفته است که اگر قطبی موفق شود ایران را به جام جهانی ببرد قرارداد او تمدید خواهد شد و او سرمربی ایران در جام جهانی 2010 نیز خواهد بود.

در ادامه این خبر به زندگی نامه و افتخارات قطبی پرداخته شده که در آن به موفقیت قطبی و قهرمانی او با پرسپولیس در لیگ هفتم حرفه ای ایران یاد شده و همچنین همکاری قطبی با بزرگانی چون ، گاس هیدینگ ، دیگ ادوکات و پیم وربیک که هر 3 آنها از مربیان مشهور هلندی هستند.
در قسمت ماقبل پایانی این گزارش به شخصیت 2 ملیتی او ذکر شده و گفته شده که افشین قطبی بیشتر عمر خود را در ایالات متحده گذرانده ولی در مصاحبه ای که در ماه ( ژون ) انجام داده گفته است که: " این دلیل نمیشود که هرکس که در کشوری بزرگ شده باشد همانجایی باشد ، من در ایران به دنیا آمده ام پس همیشه ایرانی خواهم بود "
فیفا در پایان به گروه ایران در راه جام جهانی 2010 آفریقا اشاره کرده و به تحلیل این گروه پرداخته است و همچنین تعداد دفعات حضور ایران در جام جهانی را نیز ذکر کرده است.

آفتاب
مدير ارشد
مدير ارشد

اخبار ورزشي Empty بازگشت امپراطور سرخ

پست من طرف آفتاب 25/4/2009, 13:37

اخبار ورزشي 1204012547

اخبار ورزشي 1203958094

اخبار ورزشي 1204014958

اخبار ورزشي 1203961506

اخبار ورزشي 1204014977

آفتاب
مدير ارشد
مدير ارشد

پست من طرف NedA 25/4/2009, 14:45

قرار نيست براي هر خبري يه تاپيك بزنيد

فقط لازم بود مطلبتونو تو قسمت اخبار ورزشي مي ذاشتي
NedA
NedA
admin
admin

پست من طرف آفتاب 25/4/2009, 15:34

پس بیزحمت منتقلش کن آبجی

آفتاب
مدير ارشد
مدير ارشد

پست من طرف behnam al 26/4/2009, 20:59

NedA نوشته است:قرار نيست براي هر خبري يه تاپيك بزنيد

فقط لازم بود مطلبتونو تو قسمت اخبار ورزشي مي ذاشتي
منظورت کیه ؟؟؟؟
behnam al
behnam al
مدير بخش تفريحي
مدير بخش تفريحي

پست من طرف behnam al 26/4/2009, 21:01

افتخار می کنم در خدمت تیم ملی باشم:

سرمربی پیشین تیم ملی با بیان اینکه در مقطع فعلی هر کسی در هر مسئولیتی که می تواند باید به تیم ملی کمک کند، تاکید کرد: افتخار می کنم به عنوان یک سرباز در خدمت تیم ملی کشورم باشم.

منصور پورحیدری، مدیر فنی تیم فوتبال پاس همدان با بیان این مطلب در خصوص پذیرفتن مسئولیت سرپرستی تیم ملی به خبرنگار مهر اظهار داشت: این برای من افتخاری است که بتوانم در این مقطع حساس به تیم ملی و هواداران فوتبال ایران خدمت کنم و در صورتی که چنین پیشنهادی مطرح شود با جان و دل آماده کمک به تیم ملی هستم.

پورحیدری اضافه کرد: البته باید ببینم خواسته‌های فدراسیون فوتبال از من چیست و در تیم ملی چه مسئولیت و وظایفی به بنده محول می شود.

وی در خصوص سابقه سرپرستی خود در تیم‌های باشگاهی و ملی اظهار داشت: بنده تنها مدتی در تیم استقلال سابقه سرپرستی دارم ضمن اینکه از دو سال پیش در تیم پاس همدان بطور همزمان مسئولیت مدیر فنی و سرپرستی به بنده محول شده است.

سرمربی پیشین تیم ملی با انتقاد از برخی از اظهار نظرها در مخالفت با افشین قطبی تاکید کرد: از اینگونه مخالفان می خواهم که در مقطع حساس فعلی سکوت کنند و اجازه بدهند تیم ملی در فضایی آرام و بدون تنش کار کند. این افراد اگر با اظهارنظر خود نمی توانند به تیم ملی کمک کنند با سکوت‌شان به کمک این تیم بیایند و اجازه بدهند تا ملی پوشان فوتبال کشورمان در فضایی آرام و بدور از حاشیه برای صعود به جام جهانی تلاش کنند.
behnam al
behnam al
مدير بخش تفريحي
مدير بخش تفريحي

پست من طرف behnam al 26/4/2009, 21:06

كريمي خطاب به هواداران: جاي تماشاگران استقلال بوديد چه مي‌كرديد؟

هواداران پرسپوليس با اعتراض گسترده خود به بازيكنان اجازه تمرين نداده و تنها به تشويق علي كريمي پرداختند.

اين بازيكن خطاب به آنها گفت: يك تيم اگر در يك بازي بازنده شود و يك بازيكن خوب باشد، ‌هيچ سودي ندارد چون همه دنبال اين هستند كه نتيجه در پايان بازي به نفع چه تيمي است.

وي ادامه داد:‌ اكنون كه باخته‌ايم بايد پذيرفت كه همه بد بوده و در اين باخت شريكيم. به دنبال اين نيستم كه بگويم ستاره بودم، البته اتفاقات در فوتبال زياد است و شما ديديد كه بايرن مونيخ چگونه مغلوب بارسلونا شد تا نتيجه اي غير قابل تصور در تاريخ فوتبال خود كسب كند.

كريمي خطاب به تماشاگران تاكيد كرد: در حال حاضر در ليگ قهرمانان آسيا چيزي از دست نداده و با قرار گرفتن در رده دوم گروه دوم، شانس زيادي براي صعود داريم. اين در حالي است كه استقلال در رده اخر گروه خود است. اگر شما جاي هواداران استقلال بوديد چه مي كرديد؟

كريمي در خصوص شرايط مالي بازيكنان گفت: قبل از بازي با الغرافه بازيكني به ديدن من آمد كه دوست ندارم نامش را ببرم. از اين مي‌ترسيد كه چكي را كه خرج كرده در طول مدتي كه در تهران به سر نمي‌برد برگشت بخورد و اين واقعا يك استرس براي بازيكن است كه فقط فكرش در چارچوب سبز نباشد.

كريمي افزود: قرار بود مسئولان باشگاه امروز با حضور در محل تمرين، پاسخگوي هواداران باشند و با نفرات تيم نيز گفت و گو كنند؛ اما اعلام كرده اند ما بايد نماينده اي به باشگاه بفرستيم كه جاي تعجب دارد.

وي ادامه داد: يك نفر به عنوان نماينده نمي تواند تمام مشكلات را بازگو كند و فقط به بيان مشكلات خود مي پردازد.بهتر بود تمام اعضاي تيم با انصاري‌فرد ديدار مي‌كردند. شايد يك بازيكن بخواهد به طور خصوصي با مديرعامل باشگاه صحبت كند.

كريمي در پاسخ به سئوال يكي از هواداران مبني بر اينكه چرا وينگادا در بازي با الغرافه دست به تعويض‌هاي عجيب و غريب زد گفت: تعويض‌ها سليقه‌اي است. اين موضوع در تمام دنيا رعايت مي‌شود و بايد به آن احترام گذاشت. نمي‌توانم در اين مورد جوابگو باشم و در اين خصوص وينگادا بايد جواب دهد، البته مطمئن باشيد اگر ما به نتيجه مي‌رسيديم هيچكس در حال حاضر اينطور انتقاد نمي‌كرد.

وي افزود: وينگادا مربي خوبي است و بايد به او فرصت داد. وي از لحاظ روحي و رواني تيم را دوباره آماده كرد. روزهاي سختي در انتظار ما است و اگر نخواهيم دقت لازم را در اين روزها داشته باشيم دچار مشكل خواهيم شد.

كريمي در پايان ادامه داد: نبايد به رسانه ها سوژه دهيم چون آنها به مدت يك هفته به اتفاقات امروز تمرين پرسپوليس خواهند پرداخت و حاشيه ها را به اطلاع مردم خواهند رساند.
behnam al
behnam al
مدير بخش تفريحي
مدير بخش تفريحي

صفحه 1 از 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  الصفحة التالية

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة