persianjk
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

آلمان قهرمان جام جهاني 2010ميشود!!!!

2 مشترك

آلمان قهرمان جام جهاني 2010ميشود!!!! Empty آلمان قهرمان جام جهاني 2010ميشود!!!!

پست من طرف arash 1/5/2010, 16:44

خبرگزاري فرانسه نوشته است كه يک استاد فيزيکدان دانشگاه دورتموند آلمان با استفاده از فرمول هاي رياضي مدعي شده كه تيم ملي فوتبال آلمان قهرمان مسابقات جام جهاني 2010 خواهد شد.

به گزارش ايسنا؛ "متين تولان" استاد فيزيک دانشگاه دورتموند معتقد است که "ميشاييل بالاک" کاپيتان تيم ملي فوتبال آلمان در فينال جام جهاني آفريقاي جنوبي جام قهرماني را بالاي سر خواهد برد. اين استاد دانشگاه به فرمولي درباره علم مثلثات رسيده که تمامي نتايج آلمان در دوره هاي گذشته جام جهاني را تحليل کرده و قهرمان مسابقات امسال را پيش بيني مي کند. البته هنوز کسي اين فرمول ها را نديده اما با يک حساب سرانگشتي ساده اين دانشمند آلماني کاري کرده که هركسي مي تواند آن را انجام دهد.

استاد دانشگاه متوسط رده بندي تيم ملي فوتبال آلمان که پيش از اين سه بار در سال هاي 1954، 1974 و 1990 به قهرماني در جام جهاني رسيده به همراه ديگر مقام هايي که آلماني ها بدست آورده اند را جمع زده و بر تعداد تقسيم کرده و عدد 3/7 را بدست آورده است. تولان اعلام کرده که طبق فرمولي که او بدست آورده امسال نوبت آلمان رسيده تا فاتح جام شود.

تورلان در اين باره با غرور خاصي مي گويد:«خيلي ساده است. تمامي محاسبات من اين موضوع را ثابت مي کنند. آخرين باري که ما قهرمان جام جهاني شديم سال 1990 بود و از آن به بعد چهار جام برگزار شده است. متوسط رده بندي آلمان در اين رقابت ها 3/7 است و اين تيم هر چهار يا پنج دوره قهرمان شده است. امسال هيچ تيمي نمي تواند ما را شکست دهد.»

استا فورلان در ادامه با اشاره به پيروزي 3 بر 1 شاگردان يورگن کلينزمن مقابل پرتغال و کسب عنوان سومي جام جهاني گذشته، گفته است: فرمول من قهرمان دوره قبل را مشخص کرده بود به همين دليل اين بار مطمئنا کار خواهد کرد اما، معادلات من به نفع رقيب ديرينه آلمان يعني انگليس هم مي تواند باشد که به دليل ضعف هميشگي خود در نواختن ضربات ايستگاهي، در جام جهاني گذشته پس از شکست برابر پرتغال در ضربات پنالتي حذف شد. ضعيف ترين پنالتي زن بايد اولين پنالتي را بزند و به همين ترتيب تا قوي ترين بازيکن پنالتي آخر را بزند. از اين رو يک تيم مي تواند بيشترين شانس را براي زدن هر چه بيشتر گل ها داشته باشد.»
arash
arash
مدير بخش ورزشي
مدير بخش ورزشي

تعداد پستها : 997

http://www.arash-v.blogfa.com

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

آلمان قهرمان جام جهاني 2010ميشود!!!! Empty رد: آلمان قهرمان جام جهاني 2010ميشود!!!!

پست من طرف SAADAT 5/5/2010, 14:26

تا ببینیم چی میشه
من که میگم ایران قهرمان میشه.
نظر شما چیه؟
SAADAT
SAADAT
.
.

تعداد پستها : 1481
آدرس پستي : saadat_1370@yahoo.com

آلمان قهرمان جام جهاني 2010ميشود!!!! Empty رد: آلمان قهرمان جام جهاني 2010ميشود!!!!

پست من طرف arash 6/5/2010, 01:09

100%
arash
arash
مدير بخش ورزشي
مدير بخش ورزشي

تعداد پستها : 997

http://www.arash-v.blogfa.com

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة