persianjk
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

حاشيه هاي ورزشي

5 مشترك

حاشيه هاي ورزشي Empty حاشيه هاي ورزشي

پست من طرف arash 19/7/2009, 11:19

هيچ پيشنهادي از فدراسيون ندارم
ناصر حجازي: حرف زدن راجع ‌به قطبي مسخره است
ناصر حجازي در تيم ملي،‌ آيا اين اتفاق تحقق خواهد يافت؟ متن خبر يكي از خبرگزاري‌ها اين است: «حجازي مدير فني تيم ملي خواهد شد.»اتفاقي كه حجازي آن را در حد يك رويا مي‌داند. درج اين خبر ذهن خيلي‌ها را به سوي اين برده كه شايد ناصر حجازي دارد بازارگرمي كند! اما حجازي همه اين اخبار را تكذيب مي‌كند تا باز هم همان مرد صادق فوتبال لقب بگيرد.
آقاي حجازي سلام خسته نباشيد.
■‌ خسته نيستم! من كه كاري انجام نمي‌دهم خسته شوم.
شنيديم انگار قرار است پس از سال‌ها به تيم ملي برويد.
■‌ گي گفته؟
‌‌روي يكي از خبرگزاري‌ها خوانديم.
■ نه! دروغ است.
‌‌حتي صحبتش هم نشده؟
■ ‌‌هيچ صحبتي نكرده‌اند. من نمي‌دانم اين اخبار از كجا مي‌آيد.
از اينكه چنين اخباري منتشر مي‌شود. خوشحال نمي‌شويد؟
■ براي چي بايد خوشحال باشم. مگر من اهل اين حرف‌ها هستم كه بازارگرمي كنم.
پس به طور كلي اين خبر صحت ندارد؟
■ ‌‌دقيقا. اصلا حرفي نزدند. من هم دوست ندارم به كسي دروغ بگويم.
نظرتان درباره كادر فني تيم ملي چيست؟
■ ‌‌‌فدراسيون انتخاب كرده من چرا بايد نظر بدهم.
در مورد افشين قطبي چطور، به نظرتان انتخاب خوبي است؟
■ ‌‌من بايد درباره افشين نظر بدهم؟
بله! شما.
■‌ (به شدت ناراحت مي‌شود.) مسخره نيست من درباره قطبي حرف بزنم. اصلا افشين قطبي كي هست كه من درباره‌اش حرف بزنم.
البته شما خيلي محبوب‌تر از قطبي هستيد اما مي‌خواستيم نگاه مثبت و منفي‌تان را درباره قطبي بدانيم.
■‌‌ من با 40 سال سابقه در فوتبال ايران نبايد درباره قطبي حرف بزنم. گفتم كه مسخره است من درباره افشين حرف بزنم. اصلا دوست ندارم. به اين موضوع فكر كنم.
ببخشيد ناراحت‌تان كرديم، آقاي حجازي.
■ ‌‌‌نه، خواهش مي‌كنم. من دوست دارم سوالي پرسيده شود كه ارزش پاسخ‌ دادن داشته باشد. من ناصر حجازي هستم كه 40سال سابقه دارم. به نظر شما آيا درست است من به قطبي فكر كنم؟!
به هر حال ممنون كه بعد از مدت‌ها به سوال‌هاي ما پاسخ داديد
منبع:ايران ورزشي
arash
arash
مدير بخش ورزشي
مدير بخش ورزشي

تعداد پستها : 997

http://www.arash-v.blogfa.com

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

حاشيه هاي ورزشي Empty رد: حاشيه هاي ورزشي

پست من طرف arash 19/7/2009, 11:22

قانون جديد فدراسيون فوتبال امارات
به ضرر ايراني‌ها يا به نفع آنها؟!
ايران ورزشي‌- فدراسيون فوتبال امارات در تازه‌ترين تصميم خود در مورد برگزاري ليگ اعلام كرده كه در صورت تاثير نهايي پيشنهاد چند مدير باشگاه، هر تيم تنها مي‌تواند يك بازيكن آسيايي به خدمت بگيرد. اين در حالي است كه تيم تازه‌وارد الامارات كه ظاهرا علاقه زيادي به بازيكنان ايران دارد، در اين فصل هم با 2 بازيكن ايراني به توافق رسيده. مازيار زارع كه فصل قبل در پرسپوليس بازي مي‌كرد قراردادي 2 ساله‌ امضا كرده و غلامرضا رضايي مهاجم تيم ملي كشورمان هم با اين تيم به توافق رسيده و قرار است طي امروز و فردا به امارات برود تا قراردادش را با تيم الامارات امضا و ثبت كند.
پس اگرچه اين تصميم فدراسيون فوتبال امارات هنوز تصويب نشده اما وجود چنين قانوني مي‌تواند به گونه‌اي به ضرر بازيكنان ايراني شاغل در ليگ امارات باشد. اول اينكه با تصويب قانون جديد احتمال ديپورت غلامرضا رضايي زياد خواهد بود. ضمن اينكه از اين پس بازيكنان ايراني نمي‌توانند در تيم‌هاي اماراتي هم‌تيمي باشند و در يك تيم بازي كنند كه اين مساله باز هم به ضرر بازيكنان ايراني خواهد بود. چرا كه شناخت بازيكنان ايراني از يكديگر و قرار گرفتن‌شان در كنار هم مي‌تواند به موفقيت‌ آنها كمك كند. به عنوان مثال زماني كه جواد كاظميان، ايمان مبعلي و مهرداد اولادي در الشباب بازي مي‌كردند با ياري همديگر و پاس‌هاي طلايي كه به يكديگر مي‌دادند باعث شدند تيم‌شان به قهرماني برسد. به اين ترتيب ايمان مبعلي هم به عنوان بهترين بازيكن الشباب لقب گرفت و يكي از بهترين خارجي‌هاي ليگ امارات شد اما اگر قانون جديد تصويب شود شايد ديگر ايراني‌هاي شاغل در امارات نتوانند چندان موفق عمل كنند. البته با توجه به اين قانون مطمئنا از تعداد بازيكنان مديران شاغل در امارات هم كاسته خواهد شد. چون تنها 12 تيم در ليگ برتر امارات حضور دارند كه اگر حتي نيمي از آنها بخواهند يك بازيكن ايراني هم بگيرند باز هم از تعداد لژيونرهاي ايراني شاغل در امارات به نسبت فصل‌هاي گذشته كاسته مي‌شود. ضمن اينكه نبايد فراموش كنيم كه تعدادي از تيم‌هاي اماراتي تمايل چنداني به جذب بازيكن ايراني ندارند و حاضرند از ليگ‌هاي ديگر كشورهاي عربي كه به ندرت در آن ستاره ديده مي‌شود بازيكن جذب كنند اما سراغ ايراني‌ها نيايند. پس با اين حساب مي‌شود گفت قانون جديد فدراسيون امارات به ضرر ايراني‌ها خواهد بود، البته تنها به لحاظ مالي. چرا كه به لحاظ فني مطمئنا چيزي به داشته‌هاي ايراني‌هاي شاغل در ليگ امارات اضافه نمي‌شود و شايد حضور در ليگ‌هاي كشورهاي كوچك اروپايي مثل اتريش، قبرس و... و حتي كشورهاي شرق آسيا مثل كره جنوبي، ژاپن، چين و... بيشتر به سود ايراني‌ها خواهد بود.
arash
arash
مدير بخش ورزشي
مدير بخش ورزشي

پست من طرف arash 19/7/2009, 11:29

نقل و انتقالات
مدير برنامه‌هاي نيكلا زيگيچ، مهاجم والنسيا اعلام كرد 15 باشگاه به دنبال او هستند.
چلسي دوست دارد اشلي يانگ را از استون‌ويلا بخرد اما در آن صورت ناچار است 25 ميليون پوند بپردازد.
‌‌جراردو پلوسو، مربي ناسيونال، پس از چهل و دومين قهرماني اين تيم در ليگ اروگوئه استعفا داد.
امانوئل آدبايور از منچسترسيتي وقت بيشتري خواسته تا درباره انتقال به اين تيم فكر كند. مهاجم آرسنال احتمالا منتظر آخرين واكنش ميلان است. گفته مي‌شود مدير برنامه‌هاي آدبايور او را به منچستريونايتد هم پيشنهاد داده بود.
‌‌بوردو پيشنهاد 7 ميليون پوندي آرسنال براي شاماخ را رد كرد. فرانسوي‌ها درخواست كرده‌اند ميكاييل سيلوستره بخشي از رقم قرارداد باشد.
‌‌منچستر سيتي به دنبال ديويد بنتلي، هافبك كناري و تكنيكي تاتنهام است كه حدود 12 ميليون پوند ارزش دارد.
بارسلونا به وستهام اعلام كرده ايدورگوديانسن را در ازاي 5 ميليون پوند مي‌فروشد.
‌‌اشتوتگارت حاضر است براي خريد كلاس يان هونتلار 5/15 ميليون پوند به رئال مادريد بپردازد اما ظاهرا مهاجم هلندي تاتنهام ترجيح مي‌دهد تا در ليگ برتر بازي كند.
‌‌تاتنهام، آلوارو نگردو مهاجم 15 ميليون پوندي رئال را مي‌خواهد او فصل قبل به طور قرضي در آلمريا بازي كرد.
‌ ظاهرا آرين روبن سومين بازيكن رئال است كه تاتنهام زير نظر دارد. هافبك سابق چلسي اعلام كرد تاتنهام درباره او دست به پرس‌وجو زده است.
مارك توريون، مدافع اسپانيول، 3 باشگاه ساراگوسا، مايوركا و اورتون را در پي خود مي‌بيند.
‌ بولتون در آستانه جذب لي‌چونگ‌يونگ، هافبك كناري كره جنوبي در ازاي 2 ميليون پوند است.
‌‌ليورپول خواهان ريچي كيتوكو، هافبك بلژيكي آلباسته شده است. آندرا دوسنا، مدافع ليورپول هم به ناپولي نمي‌پيوندد.
خوان كارلوس منسگس، هافبك آرژانتيني كه فصل قبل به طور قرضي در وست‌بروم بازي مي‌كرد، در اين تيم نمي‌ماند. اين بازيكن سن‌لورنزو قصد پيوستن به سلتيك را دارد.
‌‌ژابي كاستيو، مدافع چپ اسپانيايي به جاي سلتيك به سوسيداد يا بيلبائو مي‌پيوندد.
به پل هارت اعلام شده مربي پورتس‌موث خواهد ماند.
‌‌ديويد بكام گفت دليلي ندارد به خاطر حضور قرضي‌اش در ميلان از هواداران لس‌آنجلس عذرخواهي كند.
‌‌‌آلن شيرر همچنان از آينده‌اش در نيوكاسل بي‌خبر است.
‌‌ديويد گيل، رييس اجرايي منچستريونايتد برخلاف ادعاي الكس‌ فرگوسن گفت ممكن است باشگاه بازيكن جديدي بخرد.
‌‌كريگ گوردون، دروازه‌بان ساندرلند و تيم ملي اسكاتلند بازي در نروژ در مقدماتي جام جهاني را به دليل مصدوميت زانو از دست داد.
‌‌پيرليت بارسكي، مربي ويدوز معتقد است اگر تيمش برابر فالكريك اسكاتلند در مقدماتي ليگ اروپا خوب بازي كند، مربيگري يك تيم اسكاتلندي را به دست خواهد آورد.
كارلوس توس ابراز علاقه كرده تا كاخ 5 ميليون پوندي كريستيانو رونالدو را بخرد. رونالدو با انتقال به مادريد قصد فروش آن را دارد.
‌‌شيخ منصور، مالك منچسترسيتي چهارشنبه گذشته در كاخش در ابوظبي پذيراي بازيكنان تيم بوده و به هر يك از آنها ساعتي 168 هزارپوندي هديه داده است.
arash
arash
مدير بخش ورزشي
مدير بخش ورزشي

پست من طرف arash 19/7/2009, 11:31

پيشخوان روزنامه هاي جهان
Daily Express

مهمترين خبر روزنامه انگليسي
«ديلي اكسپرس» به درخشش مجدد تام واتسون بازيكن گلف امريكا در سن 60 سالگي به ترنبري اسكاتلند براي حضور در مسابقات اوپن بريتانيا پرداخته كه 32 سال پس از قهرماني خاطره انگيز او در اين مسابقات محقق شده. ديگر خبر اين نشريه به درخشش اشتراوس در تيم ملي كريكت انگليس اشاره دارد.

L’Equipe

«اكيپ» با تيتر «هونو: اعتقادي به آرمسترانگ ندارم» به اظهار نظر برنار هونو دوچرخه سوار پيشكسوت فرانسوي و فاتح 5 دوره توردوفرانس، در مورد ركابزن نامدار امريكايي پرداخته است. احتمال اخراج سباستين بوردايس از فرمول يك و راضي شدن اوسين بولت براي دريافت پول كمتر از ديگر اخباري است كه مورد توجه اين روزنامه فرانسوي قرار گرفته است.

Corriere dello sport

«اينتر در مركز بازار نقل و انتقالات»، «لوسيو براي مورينيو اما بارسا ايبرا را مي‌خواهد»، «گلب هم راه برزيلي بايرن را در پيش مي‌گيرد»، «هواپيماي اختصاصي لاپورتا در ميلان»، «استقبال هواداران يووه از كاناوارو»، «آدريانو: ميلان انتخاب خوبي است»، «آرسنال در بازار پاندف» و«بازي دوستانه رم برابر بلكبرن» تيترهاي مهم روزنامه ايتاليايي «كوريره» هستند.

As

حضور كريستيانو رونالدو در كنفرانس خبري در دوبلين با عنوان «فقط قهرماني مي‌خواهيم» تيتر اول روزنامه اسپانيايي «آس» است. «هوينس: اگر رئال مادريد به تلاش براي جذب ريبري ادامه دهد، به فيفا شكايت مي‌كنيم» و «سالويو به آتلتيكومادريد مي‌آيد در ازاي ريس و ماكسي رودريگس» ديگر تيترهاي مهم اين نشريه به شمار مي‌روند.

La Gazzetta dello sport

«اينتر لوسيو را گرفت، بارسا ايبرا را مي‌خواهد، تقويت خط دفاعي نراتزوري با كاپيتان برزيل. خوان لاپورتا در ميلان براي ارائه پيشنهاد 35 ميليون پوندي به اضافه اتوئو براي جذب زلاتان.» خبرهاي مربوط به نقل و انتقالات اينتر و بارسلونا است كه در كنار تلاش ميلان براي معاوضه اودو با ديويد ترزگه در روزنامه ايتاليايي «گاتزتا» برجسته شده است.

Daily Star

درخواست ديويد بكام از تيم‌هاي اروپايي و به ويژه انگليسي براي به خدمت گرفتن او در ماه نوامبر كه ليگ فوتبال امريكا تمام مي‌شود مهمترين تيتر روزنامه انگليسي «ديلي استار» را به خود اختصاص داده است. گفته مي‌شود تيم‌هاي ليگ برتري تاتنهام و منچسترسيتي به دنبال انعقاد قرارداد قرضي با اين هافبك 34 ساله هستند.
arash
arash
مدير بخش ورزشي
مدير بخش ورزشي

پست من طرف SAADAT 22/7/2009, 06:22

مرسي
تاپيك جالبيه
SAADAT
SAADAT
.
.

تعداد پستها : 1481
آدرس پستي : saadat_1370@yahoo.com

پست من طرف arash 22/7/2009, 12:21

مايكل اوون با گلزني شروع كرد
من هنوز جوانم
شياطين سرخ در مالزي از مايكل اوون رونمايي كردند و چه با شكوه. نيم ساعت مانده به پايان بازي دوستانه با منتخب مالزي شماره هفت جديد تيم به جاي وين روني به ميدان فرستاده شد تا براي نخستين بار فرصت بازي براي منچستريونايتد را بيابد و چه خوب از اين فرصت بهره برد. دقيقه 85 اوون توپ را درون هجده قدم گرفت و با ضربه پاي راست نتيجه را 3-2 كرد تا خيلي زود پيش چشم 85 هزار تماشاگر حاضر در ورزشگاه خودي نشان داده باشد.

تركيب يونايتد
الكس فرگوسن در اين مسابقه ادوين فان‌درسار را درون دروازه گذاشته بود. ريو فرديناند با بازوبند كاپيتاني در كنار پاتريس اورا، جاني اوانز و جان اوشي خط دفاع تيم را شكل داده بود. پل اسكولز و اندرسون در ميانه بودند و دارن گيبسون و ناني در سمت راست و چپ بازي مي‌كردند. خط حمله هم زوج وين روني و ديميتار برباتف را به خود مي‌ديد. در دقيقه 7 وين‌روني و در دقيقه 27 ناني، يونايتد را پيش انداختند. يحيي در اواخر نيمه اول فاصله را كم كرد و در نيمه دوم بن‌فاستر كه جانشين فان درسار شده بود نتوانست پاس رو به عقب را دفع كند تا يحيي در دقيقه 52 بار ديگر دروازه حريف پر آوازه را باز كند اما در نهايت اوون به مدد منچستر آمد و گل برتري را به ثمر رساند. الكس فرگوسن پس از پايان ديدار گفت: «2- صفر كه پيش افتاديم، موقعيت خيلي خوبي پيدا كرديم اما گلي كه زدند برانگيخته‌شان كرد تا واقعا با ما بجنگند ولي از بازي تيم راضي‌ام. اين اولين مسابقه‌مان بود و براي اينكه راه بيفتيم به اين جور بازي‌ها احتياج داريم.» مربي منچستر درباره گلزني اوون هم گفت: «از آن گل‌هاي مايكل اووني بود. وقتي رايان (گيگز) نفوذ كرد، اولين نفري كه واكنش نشان داد، اوون بود. برايش شروع خوبي بود.»

از هال تا يونايتد
خيلي‌ها معتقدند اوون با دل و جان به نيوكاسل گره نخورد. وقتي هم كه تيم را ترك مي‌كرد خيلي از هواداران از دستش دلخور بودند و با تحقير از پيوستن او به «هال» خبر مي‌دادند، تيمي كه در روز آخر ليگ در همان روزي كه نيوكاسل روانه دسته پايين‌تر شد از سقوط نجات پيدا كرد اما اوون نه به هال كه به منچستر بزرگ پيوست و در اولين بازيش براي تيم در ورزشگاه «بوكيت جليل توانست گل بزند. اين ورزشگاه در سال 1998 افتتاح شد همان سالي كه اوون آن گل معروفش را به آرژانتين زد و چهره شد همان سالي كه بي‌بي‌سي او را به عنوان شخصيت ورزشي سال برگزيد. پس از بابي ‌مور معرف و تا آن زمان فقط يك فوتباليست ديگر – پل گاسكوين- توانسته بود اين عنوان را به دست بياورد.

... و يونايتد
اكنون مايكل اوون فرصت دوباره اي به دست آورد تا خود را در سطح اول فوتبال دنيا مطرح كند و اين را مرهون الكس فرگوسن است: «يكي از آن آدم‌هاي دنياي فوتبال كه دلت مي‌خواهد نظر خوبي نسبت به تو داشته باشد، همان مردي است كه با من قرارداد امضا كرد.» اوون درباره انتقالش هم توضيح داد: «بعضي باشگاه‌ها دوست دارند بيايند و بلند بگويند مي خواهند با تو قرارداد ببندند. اين هواداران را خوشحال مي‌كند كه دنبال بازيكني مثل مايكل اوون هستند اما مي توانم اسم چند تا باشگاه را ببرم كه كارها را آرام و بي‌ سر و صدا پيش مي‌برند... سرانجام وقتي هم كه قرارداد بستم، خيلي چيزها از ذهنم گذشت. به بازيكناني فكر مي‌كردم كه قرار است كنارم باشند به بازي در اولدترافورد و بازيكناني كه برايم فرصت مي‌سازند و صبح روز بعد از خواب پا شدم و فكر كردم مي توانم ليگ يا ليگ قهرمانان را ببرم. همين طور ادامه دارد تا اينكه مي‌شوي يك جواني كه از فرط هيجان به وجد آمده و من هنوز جوانم.» از تيم ليورپولي كه او در مي 1997 اولين بازيش را براي آن انجام داد، فقط ديويد جيمز هنوز در انگليس بازي مي‌كند و از ويمبلدون كه برايش گل زد، اثري باقي نمانده. با وجود اين اوون دوباره برگشته تا براي احياي خودش از جايي شروع كند كه 15 سال پيش نيز يك بار ديگر در آنجا تست داده: «آن موقع حسابي عصبي بودم. بازيكنان متفاوتي وجود دارند، بعضي‌ها زود چهره مي‌شوند بعضي‌ها دير اما من يكي از آن بچه‌هايي بودم كه خودي نشان داده بودند و اين باشگاه، آن باشگاه مي‌رفتم. با گلن هادل در چلسي و جرج گراهام در آرسنال ملاقات كردم، حتي آن موقع هم منچستريونايتد تيم درجه يكي بود ولي از خيلي قبل در ليورپول بودم و مدت‌ها دور از خانه در «ليل شل» (مركز استعدادهاي درخشان اتحاديه فوتبال) زندگي كرده بودم. ليورپول اجازه داد به خانه برگردم. ديگر نمي‌خواست نقل مكان كنم و منچستر كمي دور بود.» حالا مسأله اين است كه اوون چطور مي‌خواهد با پيراهن منچستر در آنفيلد در جنگ دو رقيب ديرين بازي كند. وقتي او همراه نيوكاسل به زمين ليورپول رفته بود هواداران فرياد مي‌زدند: «استانبول كجا بودي؟» البته او در مادريد از تلويزيون فينال به يادماندني ليگ قهرمانان را تماشا مي‌كرده: «بله، روزگاري براي ليورپول بازي مي كردم ولي كلي چيز عوض شده، ديگر آن بازيكنان يا مربيان سابق آنجا نيستند. خيلي وقت است كه تيم را ترك كرده‌ام و فقط جرارد و كاراگر مانده‌اند. كاملا پخته شده‌ام. اگر هواداران هم درباره من شعار بدهند، حس نمي‌كنم نيازي به واكنش باشد.»
او اكنون چشم به حضور در چهارمين جام جهاني ‌اش دارد و البته شكستن ركورد 49 گل ملي بابي‌چارلتون كه روزگاري قطعي به نظر مي‌رسيد: «9 گل لازم دارم كه به او برسم. اين واقعا يك سال و نيم بيشتر وقت نمي‌برد.» وقتي اوون در تابستان 2005 روانه نيوكاسل شد، 18 هزار نفر در مراسم معارفه‌اش حضور داشتند، بيشتر از آنهايي كه 9 سال قبل براي ديدن آلن شيرر رفته بودند اما به ندرت پيش آمد كه در ورزشگاه اسمش را فرياد بكشند و با سرخوشي او را تشويق كنند. هواداران به حقوق سالانه 5 ميليون پوندي‌اش اشاره مي‌كردند، به هليكوپتري كه او را به خانه مي‌برد و از او به عنوان خريدي گران اما ناكام ياد مي‌كردند. مصدوميت‌هاي پياپي سبب شد 30 گلي كه در 65 بازي به ثمر رساند كمتر مورد توجه قرار بگيرد.
الكس فرگوسن در تابستان 1993 هم يك بازيكن ديگر را از يك تيم سقوط كرده خريده بود. آن زمان روي‌كين تازه در ناتينگهام فارست چهره شده بود و توسط مربي كهنه‌كار اسكاتلندي پرورش يافت اما آيا اوون همچون او موفق خواهد شد؟ يكي از اولين اظهارنظرهاي شيرر وقتي مربي نيوكاسل شد اين بود كه گفت به اوون اعتماد دارد اما پس از مدتي او نيمكت‌نشين شد و مهاجم جديد منچستر از خودش دفاع مي‌كند: «حرف من اين است كه چه بهترين و چه بدترين بازيكن دنيا باشي بالاخره آدم هستي. محيط اطراف و خلق و خوي آدم‌ها روي اعتماد به نفست اثر مي‌گذارد. من هم فرقي با بقيه ندارم. تيم خوب بازي نمي‌كرد، هر دو دقيقه يك مربي جديد مي‌آمد و هيات مديره ناآرام بود. قصد ندارم به مشكلات نيوكاسل بپردازم اما نمي توانيد بازيكنان زيادي را اسم ببريد كه در طول سال‌هاي گذشته براي آنها خوب و با ثبات بازي كرده باشند. دراين شرايط سطح كيفي همه افت مي‌كند. مدام فكر مي‌كني امروز گل مي‌زنم، امروز همه خوب كار مي‌كنند... و بعد از مدتي كه اين طور نمي‌شود، اعتماد به نفست كم مي‌شود. توپ به پايت نمي‌خورد، تيم خوب بازي نمي كند يك – صفر عقب هستيد و همان داستان قديمي تكرار مي‌شود. البته شانه از زير بار تقصيراتم خالي نمي‌كنم اما اول كه رفتم آنجا تا وقتي كه پايم در كريسمس شكست (تاتنهام در 2005) داشتم گل مي‌زدم. اگر در تيم خوبي باشم، خوب كار مي‌كنم. بعضي بازيكنان هستند كه در تيم‌هاي بهتر، بهتر بازي مي‌كنند. مي‌توانم از بازيكناني اسم ببرم كه اگر براي ليورپول، چلسي يا منچستريونايتد بازي كرده بودند، جا مي ماندند، چون در تيم هاي كوچك‌تر بهتر بازي مي‌كنند ولي ممكن است در اولدترافورد به تقلا بيفتند. نمي‌خواهم بگويم نيوكاسل من را پايين كشيد اما معتقدم در تيمي كه سرشار از اعتماد به نفس باشد بهتر بازي مي‌كنم.» يك بار شيرر گفته بود تنها راه قضاوت درباره يك مهاجم ارزيابي گل‌هايش است: «ياد مي‌گيري اين چيزها را درك كني... مي‌دانم اگر گل نزنم، حتي اگر خوب بازي كنم يا ببرم، داشتن هليكوپتر و پروازهاي هفتگي به خانه براي ديدن بچه‌هايم بيخود است. داشتن تجارتي خارج از فوتبال اشتباه است، اشتباه مي‌كنم كه براي آينده برنامه‌ مي‌ريزم اما اگر گل مي‌زدم، آدم فوق‌العاده‌اي مي‌شدم، رفتنم به خانه براي ديدن سه تا فرزندم نشان داد آدم خانواده‌دوستي هستم. اگر گل بزني، آن وقت همه كارهايت درست است و كارهاي كوچك و بي‌ضرري مثل رفتن به خانه براي ديدن خانواده‌ات، بد نشان داده نمي‌شود اما وقتي سقوط كرده‌اي، كسي علاقه‌ ندارد به حرف‌هايت گوش بدهد.
arash
arash
مدير بخش ورزشي
مدير بخش ورزشي

پست من طرف arash 22/7/2009, 12:22

پيشخوان روزنامه هاي جهان
Daily Express

روزنامه انگليسي «ديلي اكسپرس» با درج تيتر «نگراني‌هاي من براي تري » اظهارات فرانك لمپارد در مورد ماندن يا نماندن كاپيتان چلسي در استمفوردبريج را چاپ كرده است. شكست تام واتسون گلف‌باز 59 ساله امريكايي مقابل هموطنش استوارت سينك و ابراز ناراحتي او از محقق نشدن رويايش براي فتح رقابت‌هاي اوپن را هم در اين روزنامه مي‌توان خواند.

L’Equipe

روزنامه فرانسوي «اكيپ» طبق روال چند روز اخير دوباره به رقابت‌هاي توردوفرانس پرداخته و با درج تيتر «كونتادور ماتادور» پيروزي اين دوچرخه سوار اسپانيايي در دور پانزدهم را در رأس اخبار خود قرار داده است. ناكامي تام واتسون،گلف باز مسن و محبوب امريكايي در تحقق روياي فتح اوپن بريتانيا را هم بايد از اخبار مهم اين روزنامه دانست.

Corriere dello sport

تمجيد ميشل پلاتيني از ديگو بعد از بازي دوستانه يوونتوس با نانسي و پيش بيني او در اين مورد كه بانوي پير با اين هافبك برزيلي فاتح اسكودتو مي‌شود،توافق اينتر با اتوئو بر سر دستمزد در ملاقات روز گذشته آنها، تساوي كاتانيا در بازي تداركاتي مقابل بشيكتاش و نخستين گل كرسپو در جنوا مهمترين عناوين روزنامه ايتاليايي «كوريره» هستند.

As

«آس» در اين شماره با ژابي آلونسو در وين مصاحبه‌اي اختصاصي انجام داده و به نقل قول او در تيتر يك خود آورده: «پروژه مادريد تحسين‌برانگيز است». آلونسو ادعا كرده مذاكرات رئال و ليورپول هنوز ادامه دارد. پيروزي كونتادور در پانزدهمين دور توردوفرانس و نخستين بازي رونالدو و بنزما در پيراهن رئال مقابل شامراك راورز هم از اخبار مهم اين نشريه اسپانيايي هستند.

La Gazzetta dello sport

«گاتزتا» در صفحه اول خود به محتمل شدن معاوضه ابراهيموويچ و اتوئو اشاره كرده و در تيتر يك خود آورده:«معامله بزرگ»،«اتوئو:مشكلي نيست».اين روزنامه ايتاليايي ادعا مي‌كند دستمزد اينتر براي اتوئو كه قرار است تا 2014 در سن‌سيرو بماند، سالانه 5/8 ميليون پوند است.خبر تساوي يوونتوس در بازي دوستانه برابر نانسي هم در اين روزنامه ديده مي‌شود.

Daily Star

« ما نخواهيم ترسيد» تيتر يك روزنامه انگليسي «ديلي استار» است كه به ادعاي گرايم سوان،يكي از اعضاي تيم ملي كريكت انگليس درباره پيروزي اين تيم برابر استراليا اشاره دارد. تمجيد لمپارد از تري به عنوان يك اسطوره در چلسي و شكست تام واتسون گلف باز‌ امريكايي مقابل استوارت سينك هم از عناوين مهم اين نشريه ‌هستند.
arash
arash
مدير بخش ورزشي
مدير بخش ورزشي

پست من طرف آفتاب 22/7/2009, 12:41

ممنون
خیلی تاپیک باحالیه

آفتاب
مدير ارشد
مدير ارشد

تعداد پستها : 2501

پست من طرف arash 25/7/2009, 16:26

پيشخوان روزنامه هاي جهان

Daily Express

«شيرر خواهد رفت» تيتر يك روزنامه انگليسي «ديلي اكسپرس» است كه به هشدار مدير برنامه‌هاي مربي نيوكاسل به مايك اشلي، مالك باشگاه در مورد اينكه زودتر تكليف موكل او را مشخص كند اشاره دارد. ادعاي امانوئل آدبايور در مورد اينكه بدرفتاري هواداران آرسنال باعث پيوستن او به سيتي شده هم در صفحه اول اين نشريه ديده مي‌شود.

L’Equipe

روزنامه فرانسوي «اكيپ» طبق روال دو هفته گذشته مسابقات توردوفرانس را به عنوان سوژه اصلي خود انتخاب و از قهرماني آلبرتو كونتادور، ركابزن اسپانيايي تيم آستانا در دور هجدهم تمجيد كرده. «مارسي مورينتس را مي‌خواهد» و «پاول: در لندن از من انتظار هر چيزي را داشته باشيد» ديگر عناوين مهم اين نشريه هستند.

Corriere dello sport

روزنامه ايتاليايي «كوريره» خبر توافق ساموئل اتوئو با اينتر را به تيتر يك خود تبديل كرده و در آن مي‌نويسد: «تمام شد: اتوئو به اينتر پيوست»، «مورينيو: ايبرا انتخاب با خودت است»، «لئوناردو: ميلان خودت را تكان بده»، «فرارا: دوست دارم براي رئال بازي كنم»، «لاتزيو به دنبال لوگانو»و «فيورنتينا نزديك به ابوئه» هم ديگر تيتر‌هاي مهم كوريره هستند.

Daily Star

نشريه «ديلي استار» چاپ انگليس با تيتر يك «كراوچي برگرد» به خبر تلاش رافائل بنيتس براي بازگرداندن مهاجم پورتس موث، به ليورپول پرداخته.
ديلي استار ادعا مي‌كند قرمزها 12 ميليون پوند به پورتس‌موث مي‌دهند. سفر منچستر سيتي به آفريقاي جنوبي و ديدار با نلسون ماندلا هم از عناوين مهم اين روزنامه است.

La Gazzetta dello sport

«اتوئو برنده شد» عنوان مهمترين مطلب روزنامه ايتاليايي «گاتزتا» است كه به توافق ساموئل اتوئو و اينتر اشاره دارد. گاتزتا مدعي است مهاجم كامروني بارسا سالي 5/10ميليون يورو از نراتزوري مي‌گيرد. عدم حضور ايبرا در تمرينات اينتر بعد از محتمل‌تر شدن انتقال او به نوكمپ ديگر عنوان مهم اين روزنامه است.

Marca

«بازي در مادريد 800 هزار يورو مي‌ارزد» عنوان مصاحبه‌اي است كه روزنامه اسپانيايي «ماركا» با استبان گرانرو هافبك جديد رئال مادريد انجام داده است. خبر پيروزي آلبرتو كونتادور در هجدهمين دور توردوفرانس، محتمل‌تر شدن پيوستن ابراهيموويچ به بارسلونا و تمديد قرارداد مارك وبر با تيم فرمول يك ردبول هم در صفحه اول اين روزنامه چاپ شده.
arash
arash
مدير بخش ورزشي
مدير بخش ورزشي

پست من طرف arash 25/7/2009, 16:31

رونالدو در يك فيلم ايراني

ايسنا – رونالدو، نقش خودش را در يك فيلم ايراني درباره يك دختر فلسطيني كه پيش از تحقق رويايش و ملاقات با رونالدو كشته مي‌شود، بازي مي‌كند. به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، اين فيلم پيشنهاد شده به رونالدو كه احتمالا در سپتامبر در لبنان آغاز مي‌شود، با كمك اتاق بازرگاني ايران – برزيل توليد خواهد شد. داستان اين فيلم كه هنوز عنواني براي آن انتخاب نشده است، داستان واقعي يك دختر 13 ساله است كه وقتي رونالدو، ستاره فوتبال در سال 2005 براي فعاليت‌هاي انسان دوستانه عازم فلسطين شد، موفق به ملاقات با او نشد و سپس در يك درگيري در منطقه كشته شد. فابيانو فره، نماينده رونالدو با تاييد اين خبر به سايت Globo گفت كه پيش قرارداد اين فيلم امضا شده است. انتظار مي‌رود كه رونالدو فقط چند روز در لبنان براي فيلمبرداري وقت صرف كند. نمايندگان رونالدو هنوز اعلام نكردند كه رونالدو براي اين كار انسان دوستانه چه ميزان دستمزد دريافت خواهد كرد. رونالدو از سال 2000 كه به عنوان سفير حسن نيت يونيسف انتخاب شد براي مبارزه با فقر در سراسر جهان در سال 2005 به سرزمين‌هاي اشغالي سفر كرد. او در آن زمان براي تيم فوتبال رئال مادريد بازي مي‌كرد. تهيه‌كنندگي اين فيلم كه احتمالا محل ورود رونالدو به عالم هنر خواهد شد، برعهده منصور سهراب‌پور، تهيه‌كننده سينما و تلويزيون ايران است.
arash
arash
مدير بخش ورزشي
مدير بخش ورزشي

پست من طرف arash 25/7/2009, 16:41

تغييرات اساسي در عوامل اجرايي پر بيننده‌ترين برنامه سيما

يك ناشناس جانشين فردوسي‌پور مي‌شود

او پا به توپ شده است

عادل فردوسيپور در دسترس نيست. دوستان او ميگويند عادل اين روزها بيشتر به انجام امور شخصياش ميپردازد البته در كنار انجام كارهاي روزمرهاش تمرينات خود در تيم رسانه ورزش را نيز به شدت دنبال ميكند تا به كلي از فوتبال خارج نشود. دوستان نزديك عادل ميگويند: او تمايلي به فعاليت مجدد در برنامه 90 ندارد چون اگر غير از اين بود، او اين روزها به جاي حضور در تمرينات رسانه ورزش به دنبال دكور جديد برنامه 90 بود.

در حالي كه دوازده روز تا شروع رقابتهاي ليگ برتر باقيمانده است، هنوز كسي نميداند سرنوشت برنامه 90 چه خواهد شد.
علي اصغر پورمحمدي، چندي پيش سياستهاي ورزشي شبكه تحت مديريت خود را در گفتو گو با مهر اينگونه بيان كرد: «ما به دنبال تغييرات هستيم، اميدوارم در اين زمينه موفق شويم. قصد داريم برنامهاي درباره همه ورزشها تهيه كنيم. متاسفانه يكي از مشكلات ما نبود جاي خالي براي پخش چنين برنامههايي است كه اميدوارم با راهاندازي شبكه ورزش اين مشكلات برطرف شود.» مدير شبكه سه سيما درباره برنامه 90 و شايعاتي كه در خصوص احتمال عدم پخش اين برنامه در محافل ورزشي شنيده ميشود، توضيح داد: «پخش اين برنامه ادامه دارد البته در كنار اين برنامهها روي چند طرح ديگر در حال مطالعه هستيم. پارسال قصد تهيه يك برنامه خاص را داشتيم اما به دليل مشكلات فني نتوانستيم آن را انجام دهيم. شايد امسال اين امر محقق شود. اين طرح پوشش همه مسابقهها در هنگام برگزاري است.»
سخنان پورمحمدي به عنوان تأثيرگذارترين فرد شبكه سوم سيما و رييس شوراي سياستگذاري و هماهنگي ورزش رسانه ملي نشاندهنده اين واقعيت است كه برنامه 90 همچنان به كار خود ادامه خواهد داد و مخاطبان اين شبكه تلويزيوني همزمان با آغاز نهمين دوره ليگ برتر شاهد پخش اين برنامه از شبكه سوم خواهند بود اما سوال اصلي اين است كه آيا 90 با تهيه كنندگي و اجراي فردوسيپور همراه خواهد بود يا اين كه تغييراتي در عوامل اين مجموعه به وجود خواهد آمد.
از شواهد امر پيداست مديران شبكه سوم سيما به هيچ وجه قصد ندارند پربينندهترين برنامه ورزشي سيما را از دست بدهند، چرا كه 90 يكي از برنامههاي موفق رسانه ملي به شمار ميرود و تعطيلي اين برنامه ميتواند ريزش عمده بينندگان اين شبكه را به همراه داشته باشد. دست اندركاران اين شبكه براي برنامهريزي كلان در خصوص سري جديد برنامه 90 تاكنون چندين بار به عادل فردوسيپور پيغام دادهاند تا وي برنامه خود را به دفتر مديريت اعلام كند اما بيتفاوتي عادل در برابر پيغامهاي مديران شبكه، اين شائبه را به وجود آورد كه عادل قصد همكاري سابق را با شبكه سوم ندارد. اين شائبه در وهله نخست با واكنش آقا زماني مدير گروه ورزش شبكه سه روبرو شد، به گونهاي كه وي جدايي فردوسيپور را به شدت تكذيب كرد اما غيبتهاي پيدر پي فردوسيپور باعث شد اين مطلب با شدت بيشتري از سوي رسانههاي خبري دنبال شود.
تهيه كننده برنامه 90 كه همه ساله براي به روز شدن برنامه پربيننده خود راهكارهاي جديدي را به كار ميگرفت، اين بار با موضعي انفعالي هيچ تمايلي از خود براي فراهم كردن مقدمات اجراي برنامه90 نشان نداد تا زمزمهها در اين باره در محافل ورزشي مبني بر حذف عادل از سري جديد برنامه 90 جديتر شنيده شود. اين گمانهزنيها كه از سوي هيچ مقام مسوولي مورد تاييد يا تكذيب قرار نگرفت، از اين قرار بود كه مديران اين شبكه پس از بيتفاوتي عادل فردوسيپور به پيغامهاي آنها تصميم گرفتند گزينههاي پيش روي خود براي اجراي اين برنامه را مورد بررسي قرار دهند تا اين برنامه طبق زمانبندي روي آنتن برود. گفته ميشود دو راهكار براي پخش سري جديد برنامه نود وجود دارد؛ نخست اين كه اين برنامه با تهيه كنندگي و اجراي عادل پخش شود و دوم اينكه گروه جديدي مديريت اين برنامه را در اختيار بگيرند تا بتوانند به مخاطبان خود برنامهاي جديد ارائه دهند. از آنجا كه هنوز عادل فردوسيپور براي مذاكره با مديران شبكه، چراغ سبز نشان نداده احتمال شكلگيري راهكار دوم بسيار زياد است. در اين طرح چنين پيشبيني شده كه اگر فردوسيپور حاضر به اجراي برنامه نشود يكي از مجريان فعلي شبكه سه (احتمالاً پيمان يوسفي) مسووليت اجراي برنامه را برعهده گيرد و تهيهكنندگي آن به دست فرد ديگري سپرده شود. نكته ديگري نيز در اين طرح آمده كه اگر مورد موافقت مسوولان قرار گيرد، به جاي فردوسيپور يك مجري جديد و ناشناس 90 را در استوديو 14 ساختمان پخش جام جم اجرا خواهد كرد تا دگرديسي در برنامه90 به صورت كلي اجرا شود. هرچند كه تمام اين مباحث به تصميمگيري كلان پورمحمدي بستگي دارد اما اگر اين اتفاق عملي شود، ميتوان از آن به عنوان يك اتفاق جديد در ورزش سيما نام برد، چرا كه تا به امروز كسي تصور نميكرد روزي پربيننده ترين برنامه سيما هم دستخوش تغيير و تحولات مديريتي شود. با اين حال هنوز هم نميتوان با اطمينان از تغيير و تحول در اين برنامه سخن گفت چرا كه ممكن است در دقيقه 90 معادله سري جديد برنامه 90 تغيير كند و با ملاقات پورمحمدي و فردوسيپور دوباره شاهد حضور عادل در 90 باشيم.
arash
arash
مدير بخش ورزشي
مدير بخش ورزشي

پست من طرف arash 25/7/2009, 17:01

فدرر پدر شد

روژه فدرر ، برترين تنيسور حال حاضر جهان، صاحب 2 فرزند شد تا در فصلي توام با موفقيت لذت پدر شدن را هم احساس كند.
او كه با فتح اوپن فرانسه و ويمبلدون شمار قهرماني‌اش در گرنداسلم‌ها را به 15 رساند تا از اين حيث ركورددار باشد نام فرزندان دوقلوي خود كه 2 دختر هستند را شارلين ديوا و ميلا‌ رز گذاشته است. او در اين باره در وب‌سايت اينترنتي‌اش نوشته: «اين بزرگ‌ترين روز زندگي من و ميركا (همسرش) است. خوشبختانه ميركا، شارلين و ميلا همگي صحيح و سالم هستند.»
منم به داداش راژر تبریک میگم.نکه خیلی دوسش دارم به خاطر اون!!! دخترك خندان
arash
arash
مدير بخش ورزشي
مدير بخش ورزشي

پست من طرف navid 26/7/2009, 03:04

مرسی آرش جان
navid
navid
مدير تالار فيلم و سينما
مدير تالار فيلم و سينما

تعداد پستها : 1514
آدرس پستي : navidbestboys2007@yahoo.com

http://www.katibe.iowoi.org

پست من طرف arash 3/8/2009, 12:06

نقل و انتقالات
PA- منچسترسيتي كه با جذب كولو توره از آرسنال به خط دفاعي خود سر و سامان داده، سرسختانه در پي خريد جولئون لسكات از اورتون است. پس از چند بازي كه پيشنهادشان رد شد، اكنون آماده مي‌شوند تا با پيشنهادي 22 ميليون پوندي سراغ اورتون و مدافع خوش آتيه‌اش بروند.
اكيپ-‌ سرانجام به نظر مي‌رسد آرسنال قصد دارد شاماخ، مهاجم 12 ميليون يورويي بوردو را به خدمت بگيرد تا جاي خالي امانوئل آدبايور كه به سيتي پيوسته، احساس نشود.
اسكاي اسپورتس-‌ ديويد بكام همچنان قصد ماندن در لس‌آنجلس گلكسي را دارد: «از بازي براي اين تيم خوشحالم و از آن لذت مي‌برم. بازيكنان از من حمايت مي‌كنند؛ برخورداري از حمايت تيم، مالكان و مديريت باشگاه مهمترين چيز است.»
گوناگون-‌ منچستر يونايتد قصد دارد در عرض 2 هفته آينده با پيشنهادي 35 ميليون پوندي براي خريدن فرانك ريبري از بايرن، دست به كار شود.
گوناگون-‌‌آرسن وانژه،‌ مربي آرسنال، دانيله دروسي، هافبك رم را زير نظر دارد. قيمت اين ستاره ملي‌پوش حدود 30 ميليون پوند ارزيابي شده است.
سان-‌ وست بروم به بتيس پيشنهادي 5/1 ميليون پوندي داده تا شايد بتواند ديويد اودونكور، هافبك كناري اين تيم را بخرد.
گوناگون-‌ پورتس‌موث پس از اينكه نتوانست نيكلا كالينيچ اهل كرواسي را بخرد، با مارك ويدوكا، مهاجم استراليايي به توافق رسيده است.
گاتزتا - خوليو كروز مهاجم سابق اينتر به لاتزيو رفت و در فهرست بازيكنان حاضر در سوپرجام ايتاليا قرار گرفت.
اين ديدار كه 8 آگوست (17 مرداد) برگزار مي‌شود فرصتي است كه او تقابل با تيم سابقش را تجربه كند.اين مهاجم آرژانتيني كه از پايان فصل گذشته، بازيكن آزاد بود از ميان باشگاه‌هاي بسيار، نهايتا لاتزيو را براي ادامه كار برگزيد.باشگاه لاتزيو طي بيانيه‌اي ضمن اعلام خبر حضور كروز در سوپر جام، از غيبت گوران پاندف، كريستين لدسما و لورنزو دي‌سيلوستري- كه خواهان جدايي از باشگاه بودند- نيز در اين ديدار خبر داد.
آس- مراسم معارفه نيلمار داسيلوا گران‌ترين خريد تاريخ ويارئال، روز جمعه برگزار شد. مدت قرارداد اين بازيكن برزيلي 5 سال است و با مبلغ انتقال 10 ميليون يورو به ثبت رسيده است. مهاجم سابق تيم اينتر ناسيونال دي‌پورتو آلجره برزيل در اين مراسم گفت: «به خوبي مي‌دانم كه من گران‌ترين بازيكن تاريخ باشگاه هستم. به اين موضوع افتخار مي‌كنم و در قبال باشگاه احساس مسووليت دارم. من اينجا هستم تا گل بزنم و اميدوارم بتوانم با تيم به قهرماني هم دست يابم. اگرچه بازي براي يك تيم بزرگ بسيار دشوار است اما من حضور در اسپانيا را دوست دارم زيرا از بسياري جهات شبيه برزيل است.» در مراسم معارفه اين بازيكن 4 هزار هوادار ويارئال حضور داشتند.اين تيم اسپانيايي فصل گذشته را در جايگاه پنجم به پايان رساند و اگرچه نتوانست سهميه ليگ قهرمانان را كسب كند اما جام يوفا را از دست نداد.
اكسپرس - باشگاه پورتس‌موث استيوفينان و آرون موكوئنا را به جمع بازيكنان خود اضافه كرد.در گزارش اين باشگاه در سايت اينترنتي‌اش آمده فينان 33 ساله، مدافع ايرلندي فصل گذشته اسپانيول با قراردادي يكساله به پورتس‌موث آمده است. موكوئناي 28 ساله، هافبك دفاعي اهل آفريقاي جنوبي كه فصل قبل در بلكبرن بازي مي‌كرد هم با قراردادي 3 ساله به پورتس‌موث ملحق مي‌شود.گزارش‌ها حكايت از آن دارند كه نوانكو كانو مهاجم نيجريه‌اي پورتس‌موث هم در آستانه تمديد قراردادش به مدت يك سال ديگر است. قرارداد او انتهاي فصل قبل به اتمام رسيد اما به نظر مي‌رسد به ماندن در باشگاه تمايل دارد. به نظر مي‌رسد جدا شدن پيتر كراوچ از پورتس‌موث براي پيوستن به تاتنهام سران تيم را براي حفظ كانو متقاعد كند.
بيلد - اوبافمي مارتينز مهاجم نيوكاسل به ولفسبورگ قهرمان بوندس‌ليگا پيوست.آرمين فه مربي تيم درباره خريد جديدش به سايت باشگاه گفت: «او دقيقا همان بازيكني است كه در كنار گرافيته و ادين ژكو نياز داشتيم.»قرارداد مهاجم سابق اينتر 4 ساله و با مبلغ انتقال 5/10 ميليون يورو به امضا رسيده است.مارتينز هم گفت: «بوندس‌ليگا يكي از ليگ‌هاي قدرتمند جهان است و خوشحالم كه مي‌توانم فصل جديد كنار قهرمان آن بازي كنم. قطعا اين فصل تجربه بزرگي برايم خواهد بود.»نيوكاسل كه با پايان فصل گذشته به دسته اول سقوط كرد، در سال 2006 مارتينز را به خدمت گرفته بود.
arash
arash
مدير بخش ورزشي
مدير بخش ورزشي

پست من طرف arash 3/8/2009, 12:15

پيشخوان روزنامه هاي جهان
L’Equipe

مطلب اول روزنامه فرانسوي «اكيپ» به وضعيت مبهم تيم اول پايتخت يعني پاري سن ژرمن در فاصله كمتر از يك هفته مانده به آغاز لوشامپيونا اشاره دارد كه در كنار مثبت بودن تست دوپينگ ميكل آستارلوسا در توردوفرانس، تصميم گيري توني پاركر درباره تيم آينده، فشار بر روي نانت و تعطيلي اردوي مارسي در اين نشريه به چشم مي‌خورد.

Daily Express

«سر بابي رابسون 2009-1933 اسطوره فوتبال نبرد طولاني مدت و شجاعانه خود با سرطان را باخت» مهمترين تيتر روزنامه انگليسي «ديلي اكسپرس» است كه درگذشت مربي سابق تيم ملي انگليس در سن 76 سالگي را برجسته كرده و همراه با آن پيروزي تيم كريكت انگليس برابر استراليا با بازي خوب جيم اندرسون را به چاپ رسانده است.

Corriere dello sport

«يووه فوق‌العاده» تيتر اول روزنامه ايتاليايي «كوريره» است كه به پيروزي يوونتوس برابر رئال مادريد پرستاره در نيمه نهايي جام صلح اشاره دارد. «موتو 2/17 ميليون جريمه شد»، «كروز به لاتزيو پيوست و در سوپرجام بازي مي‌كند»، «ميلان همچنان به دنبال فابيانو»، «تبعات بازگشت شوماخر به فراري» ديگر تيترهاي مهم اين روزنامه به شمار مي‌روند.

As

«ضربات ايستگاهي مرگبار» تيتر اول «آس» است كه به باخت 2-يك رئال مادريد برابر يوونتوس اشاره دارد، يك بازي خيلي خوب ديگر از گرانرو ديگر مطلب مرتبط با اين تيتر است. «مسي رو در روي بكام در لس آنجلس» به بازي دوستانه 2 تيم اشاره دارد و بازي تداركاتي اتلتيكو مادريد برابر آرسنال نيز از ديگر اخبار اين روزنامه اسپانيايي است.

Daily Star

روزنامه انگليسي «ديلي استار» با اختصاص صفحات ويژه به مرگ سر بابي رابسون، افتخارات او و صحبت‌هاي ديگران درباره‌اش پرداخته. از ديگر مطالب اين روزنامه مي‌توان به درخشش جيم اندرسون براي تيم كريكت انگليس، پيشنهاد 20 ميليوني منچسترسيتي براي لسكات و عذرخواهي دارن بنت از مقامات تاتنهام به خاطر مطلبش در توييتر اشاره كرد.

El Mundo Deportivo

روزنامه اسپانيايي و طرفدار بارسلونا «ال موندو دپورتيوو» به بابي رابسون مربي سابق اين تيم اداي احترام كرده و تيتر زده «خداحافظ سر رابسون». «گل كريستيانو هم رئال را نجات نداد»، «پرونده دوپينگ گوارديولا در دادگاه ايتاليايي به جريان افتاد» و «رويارويي بكام با مسي، كهكشاني‌هاي واقعي» ديگر عناوين مهم اين نشريه به شمار مي‌روند.
arash
arash
مدير بخش ورزشي
مدير بخش ورزشي

پست من طرف arash 5/8/2009, 12:26

پيشخوان روزنامه هاي جهان
L’Equipe

بوردو قهرمان فرانسه، توانست در ديداري دوستانه دو گل به ويا رئال بزند و اكنون «اكيپ» عكس درشت يوان گوركاف، ستاره بوردو را در صفحه اول خود كار كرده و تيتر زده، او از بازگشت راضي است. ماجراي كشدار انتقال شاماخ به تيم‌هاي ليگ برتري و دعوت ريبري به تيم ملي فرانسه از ديگر تيترهاي صفحه اول اين روزنامه فرانسوي هستند.

Marca

روزنامه اسپانيايي «ماركا»، تيتر و عكس اصلي خود را به استيون دفور، هافبك بلژيكي استاندارد ليژ اختصاص داده و آورده، اگر رئال موفق به جذب ژابي آلونسو نشود سراغ دفور 21 ساله مي‌روند. خبري درباره پيوستن وسلي اشنايدر به اينتر و نقل قولي از فان در فارت كه ماندن در مادريد را بي‌ثمر خواند نيز در صفحه‌ اول ماركا چاپ شده‌اند.

Corriere dello sport

«يووه آهنين» تيتر درشت صفحه اول «كوريره» چاپ ايتاليا است كه به ديدار يووه و استون‌ويلا در فينال جام صلح پرداخته و با وجود شكست 5-4 يوونتوس در ضربات پنالتي، مقاومت 120 دقيقه‌اي اين تيم را ستوده است. مصاحبه اختصاصي با روبرتو مانچيني و علاقه ميلان به باپتيستا ديگر تيترهاي كوريره هستند.

As

«ژابي آلونسو نزديك تر شد» تيتر اصلي روزنامه «آس» است كه به انتقال قريب‌الوقوع هافبك اسپانيايي ليورپول به رئال‌مادريد مي‌پردازد. گلزني آگرو از روي نقطه پنالتي و تساوي يك- يك اتلتيكومادريد با پاري‌سن‌ژرمن در لندن كه پس از شكست 2- يك برابر آرسنال به دست آمد، ديگر تيتر اين روزنامه اسپانيايي است.

Daily Star

در فصل تعطيلي ليگ برتر، مسابقات كريكت با هيجان دنبال مي‌شود و روزنامه انگليسي «استار» هم تيتر اول خود را به پيروزي انگليس برابر استراليا و درخشش گرايم سوان اختصاص داده. نمايش پر فروغ جك ويلشر، هافبك 17 ساله آرسنال برابر اتلتيكومادريد و رنجرز هم به صفحه اول استار راه يافته است.

El Mundo Deportivo

روزنامه «ال‌موندو ديپورتيوو»، تيتر اصلي خود را با عنوان «جشن تاريخي» به برد 3- صفر اسپانيول – تيم دوم بارسلونا – برابر ليورپول اختصاص داده است. لوييس گارسيا، هافبك سابق ليورپول زننده يكي از سه گل اسپانيول بود. يازده مدال اسپانيا در مسابقات‌ جهاني شنا در رم، ديگر سوژه‌اي است كه اين روزنامه اسپانيايي در صفحه اول خود به آن پرداخته است.
arash
arash
مدير بخش ورزشي
مدير بخش ورزشي

پست من طرف arash 7/8/2009, 15:34

پيشخوان روزنامه هاي جهان
AS

«روياي ژابي آلونسو محقق شد»تيتر يك روزنامه اسپانيايي «آس» است كه به نتيجه‌دادن تلاش‌هاي فلورنتينو پرس براي خريد هافبك اسپانيايي ليورپول اشاره دارد. «آس» ادعا مي‌كند رئال حاضر شده بابت آلونسو 30 ميليون پوند بپردازد. مقايسه جالب ايكر كاسياس از زلاتان ابراهيموويچ و ساموئل اتوئو هم در صفحه اول اين روزنامه ديده مي‌شود.

Daily Express

«30 ميليون پوند، قيمت آلونسو درست است» و «ستاره در راه مادريد و بنتيس مدعي پيروزي» تيترهاي اصلي صفحه اول «ديلي اكسپرس» هستند كه به انتقال ستاره اسپانيايي خط مياني ليورپول به رئال مادريد اختصاص دارد.« ميلان به دنبال فابرگاس» و «فرگوسن:آنفيلد متزلزل نمي‌شود» ساير عناوين اين روزنامه انگليسي هستند.

Corriere dello sport

«ميلان، لدسما را مي‌خواهد» مهمترين عنوان روزنامه ايتاليايي «كوريره» است كه به تلاش روسونري براي جذب هافبك لاتزيو براي پر كردن خلا احتمالي پيرلو اشاره دارد.محتمل‌تر شدن انتقال آلبرتو آكوييلاني به ليورپول پس از پيوستن ژابي آلونسو به رئال مادريد و حضور ديگو در تمرين‌هاي يوونتوس از ديگر اخبار مهم كوريره محسوب مي‌شوند.

Gazzetta dello Sport

«گاتزتا» در مطلب يك خود به عملكرد تيم‌هاي ايتاليايي پس از 105 بازي دوستانه و 402 گلي كه در اين بازي‌ها به ثمر رسيد نمره داده و مي‌نويسد: « يووه 8 از 10 حتي بدون ديگو،اينتر 7 .كيوو، كاتانيا و پالرمو خوب و ميلان ...آخر». ادعاي مورينيو در مورد اينكه شانس اينتر براي فتح ليگ قهرمانان از صفر به 10 درصد رسيده هم از تيترهاي جالب اين روزنامه ايتاليايي است.

Daily Star

نشريه انگليسي «ديلي استار» خبر نهايي‌شدن پيوستن ژابي آلونسو به رئال مادريد را به عنوان مهمترين مطلب اين شماره‌اش انتخاب كرده و در تيتر يك خود مي‌نويسد: «30 ميليون، گرفتش. رئال، آلونسو را قاپيد».خبر تمايل ميلان به خريد سسك فابرگاس از آرسنال با عنوان «30 ميليون بگير‌ش» هم از مطالب قابل توجه اين نشريه است.

Marca

روزنامه ماركا چاپ مادريد امروز با تيتر «همه چيز تمام شد» از قطعي شدن انتقال ژابي آلونسو هافبك اسپانيايي ليورپول به رئال مادريد خبر داده است.«در بزرگ خروج به سالگادو نشان داده شد» هم ديگر تيتري است كه به جدايي ميشل سالگادو از رئال اشاره دارد.تأكيد دوباره اتلتيكو به فروشي نبودن فورلان هم در اين روزنامه چاپ شده است.
arash
arash
مدير بخش ورزشي
مدير بخش ورزشي

پست من طرف NedA 16/9/2009, 10:54

بازيكن مسلمان اسبق تيم ملي فوتبال فرانسه و رئال مادريد به هنگام اذان مغرب در خيابان‌هاي پاريس، جشن افطاري برپا كرد.

حاشيه هاي ورزشي A0569875

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از لوپاريزين "زين‌الدين زيدان " در 4 نقطه پر رفت و آمد پايتخت كشورش مواد غذايي آماده شده را به عنوان افطار در اختيار عموم علاقمندان قرار داد.
اين گزارش حاكي است هافبك پيشين يوونتوس ايتاليا كه اينك به عنوان يكي از مديران ورزشي با رئالي‌‌ها همكاري مي‌كند، اين كار ارزشمند را به روال 5-6 ساله اخير انجام داد.
البته وي در اين راه با همكاري دو مركز مسلمانان كشورش، در ايستگاه‌هاي برپايي افطار، در اين سنت زيبا سهيم مي شود.
NedA
NedA
admin
admin

تعداد پستها : 2687
آدرس پستي : neda_mi_61@yahoo.com

https://persianjk.forumfa.net

پست من طرف SAADAT 28/9/2009, 04:20

ایول
خیلی جالب بود
SAADAT
SAADAT
.
.

تعداد پستها : 1481
آدرس پستي : saadat_1370@yahoo.com

پست من طرف arash 6/10/2009, 12:25

اخبار چند خطي
كميته انضباطي فدراسيون فوتبال به دليل فحاشي هواداران پرسپوليس عليه داور در ديدار با راه‌آهن، باشگاه پرسپوليس را به مبلغ 30 ميليون ريال جريمه نقدي محكوم كرد. علاوه بر جريمه نقدي، پرسپوليس به توبيخ كتبي و درج در پرونده محكوم شد.
نيكو كرانچار پسر زلاتكو كرانچار سرمربي پرسپوليس كه در فصل جديد ليگ برتر انگلستان به تاتنهام پيوسته اولين گل خود را براي سفيدپوشان لندني زد. نيكو در ديدار با بولتون كه به تساوي 2-2 انجاميد زننده گل اول تاتنهام بود.
مجتبي زارعي از زلاتكو كرانچار خواسته كه ديگر به او در كناره‌ها بازي ندهد اما سرمربي كروات اعلام كرده در جلسه كادر فني در اين‌باره تصميم‌گيري خواهد شد.
شايعه شده سپهر حيدري به دليل انجام مصاحبه عليه بازيكنان استقلال به كميته انضباطي فراخوانده مي شود. البته هيچ نكته خلاف واقع و بي‌حرمتي در مصاحبه‌هاي حيدري ديده نمي‌شد.
صبح ديروز ميثم بائو و مدير برنامه‌هايش به كميته انضباطي رفتند اما شريفي در محل كار خود حضور نداشت. قرار شده جلسه انضباطي بائو در روزهاي آينده دوباره تشكيل شود.
صبح ديروز جلسه‌اي بين حميد سجادي معاونت سازمان و رييس مركز توسعه ورزش قهرماني با محمدحسين نژاد فلاح عضو هيات مديره پرسپوليس انجام شد.
باشگاه پرسپوليس به دليل كمبود بليت‌هايي كه به طرفداران اين تيم در دربي پايتخت اختصاص داده شد به فدراسيون اعتراض كرد. باشگاه پرسپوليس تهديد كرده چنانچه اين اتفاق در ديدار برگشت هم تكرار شود از فدراسيون و سازمان ليگ شكايت خواهد كرد.
صبح ديروز قرار بود حبيب كاشاني به باشگاه پرسپوليس رفته و كار خود را شروع كند اما تنها سه نفر از نزديكان وي در باشگاه حاضر شدند تا گزارشي از وضعيت كلي باشگاه استخراج كنند. كاشاني از امروز كار خود را شروع خواهد كرد.
عباس انصاري‌فرد صبح ديروز براي خداحافظي با كاركنان باشگاه پرسپوليس به اين محل مراجعه كرد. جالب اينكه برخي كارمندان و ليدرهاي باشگاه پرسپوليس به انصاري‌فرد مي‌گفتند: «اميدواريم روزي دوباره برگرديد.»
عباس انصاري فرد در آخرين ساعات حضورش با پرداخت مبالغي با ليدرهاي وابسته به باشگاه تسويه حساب كرد.
مجيد فرخزادي از كميته داوران خواسته تا فيلم ديدار پرسپوليس- استقلال بازبيني و درباره اشتباهات تركي عليه پرسپوليس تصميم‌گيري شود.
arash
arash
مدير بخش ورزشي
مدير بخش ورزشي

پست من طرف arash 6/10/2009, 12:27

پيشخوان روزنامه هاي جهان
Marca

روزنامه اسپانيايي «ماركا» با تيتر يك «رونالدو نه رائول بله» به مصاف حساس رئال‌مادريد و سويا پرداخته است.شهردار مادريد در گفت‌وگويي كه با ماركا داشته از آمادگي اين شهر براي ارائه پيشنهاد ميزباني از جام جهاني 2018 خبر داده است.پيروزي خورخه لورنزو در دور تعيين خط موتوجي‌پي پرتغال هم از اخبار مهم اين جريده است.

As

«همه چيز به كاكا بستگي دارد» تيتر يك روزنامه اسپانيايي «آس» است كه به ديدار شب گذشته رئال مادريد و سويا اشاره دارد.آس تيتر «گل پدرو بارسلونا را نجات داد» را هم براي پيروزي دشوار شاگردان گوارديولا در خانه مقابل آلمريا انتخاب كرده است.«710 بازي رسمي» هم ديگر تيتر مهمي است كه اين جريده در صفحه اول خود چاپ كرده است.

Gazzetta dello Sport

گاتزتا با تيتر‌هاي «پرش شادي مورينيو» و «اودينزه تا لحظه آخر نراتزوري را تحت فشار قرار داد» به پيروزي سخت اينتر مقابل اودينزه به لطف گل دقيقه 93 اشنايدر پرداخته است.«فرارا:مورينيو احمق نيست، من هم كودن نيستم»،«تنش در ميلان اما لئو مي‌گويد ادامه مي‌دهد»،«فلورانس يووتيچ را نگه مي‌دارد» ساير تيترهاي مهم اين نشريه ايتاليايي هستند.

Daily Express

«هرگز تكرار نمي‌شود» تيتر يك و عنوان مصاحبه‌ روزنامه انگليسي «ديلي اكسپرس» با آندرو فلينتاف، از اعضاي تيم ملي كريكت انگليس است. مطلبي درباره بازي شب گذشته چلسي و ليورپول با تيتر «رافا عامل مجهول را كم دارد» و كاهش مشكلات پورتس موث بعد از فروش اين باشگاه به سليمان‌الفهيم هم در اين روزنامه ديده مي‌شود.

Corriere dello sport

«مورينيو مي‌دود، فرارا حمله مي‌كند»، «اينتر در آخرين لحظه اودينزه را برد تا پيشتاز راه باشد»،«يووه با پالرمو ملاقات مي‌كند»،«فرارا از مورينيو مي‌خواهد دست از سرش بردارد»،«رونالدينيو جريمه شد»،«لئوناردو به ماندن‌اش در ميلان مطمئن است»، «كاتانيا يك امتياز طلايي گرفت» مهمترين عناوين روزنامه ايتاليايي «كوريره» هستند.

Daily Star

روزنامه انگليسي «ديلي استار» مطلب يك اين شماره خود را به بازي شب گذشته چلسي و ليورپول اختصاص داده و مي‌نويسد:«كارلو در هياهوي ليورپول».ديلي استار همچنين با درج تيتري با مضمون «آنتون نگون‌بخت» به فرار منچستر يونايتد از تساوي خانگي مقابل ساندرلند به لطف گل به خودي آنتون فرديناند اشاره كرده است.
arash
arash
مدير بخش ورزشي
مدير بخش ورزشي

پست من طرف arash 30/10/2009, 17:17

گل بزنم، هواداران پرسپوليس را سورپرايز مي‌كنم
كريمي: از برد پرسپوليس ناراحت نمي‌شوم
علي كريمي كه ابتداي فصل به خاطر اختلاف با عباس انصاري فرد مجبور به ترك پرسپوليس شد حالا در آرزوي بازگشت است اما در قفس استيل آذين محصور شده و بايد منتظر بماند تا حسين هدايتي تكليفش را روشن كند.كريمي از اين شرايط راضي نيست و بي‌صبرانه منتظر پوشيدن پيراهن شماره 8 پرسپوليس است. با توجه به شرايطي كه استيل آذين در جدول ليگ برتر دارد مسوولان اين باشگاه به شدت
مخالف جدايي تك ستاره تيمشان هستند. از همه جالب تر اينكه در چنين شرايطي كريمي بايد در هفته پانزدهم مقابل تيم مورد علاقه‌اش يعني پرسپوليس بازي كند.

علي كريمي به ياد ندارد كه در دوران بازيگري‌اش چنين شرايطي را كه امروز و قبل از بازي با پرسپوليس برايش به وجود آمده تجربه كرده باشد. او در مرز ميان عشق و وظيفه قرار گرفته و هنوز 48 ساعت به روز بازي مانده با اما و اگرهاي زيادي مواجه شده و سوالاتي كه قطعا پس از بازي روز شنبه با آن روبرو خواهد شد.
وقتي از بازي با پرسپوليس مي‌گويد، نمي‌تواند احساساتش را پنهان كند اما به عنوان يك فوتباليست حرفه‌اي مي‌داند كه بايد به تعهداتش پايبند باشد. بعد از اينكه استيلي گفت روز بازي روي نيمكت تيمش نمي‌نشيند و شنيده شد هدايتي هم آن روز به مسافرت مي‌رود تا بازي را نبيند، حساسيت و نگاه‌ها روي كريمي بيشتر شد اما آنچه بيش از هر چيز ديگر در لابلاي صحبت‌هايش شنيده مي‌شد، علاقه‌اش به هواداران پرسپوليس و ناراحتي‌اش از مسببان جدايي او از پرسپوليس بود.

از بازي روز شنبه و حساسيت آن شروع كنيم.
بازي به دليل اينكه چند بازيكن ما سابقه پوشيدن پيراهن پرسپوليس را داشته‌اند، حساس شده اما به هرحال سه امتياز بيشتر ندارد و من اميدوارم يك بازي جذاب و ديدني شود.
اما بيشتر نگاه‌ها به سوي شما متمركز شده است؟
من سعي مي‌كنم مثل بازي‌هاي گذشته استيل‌آذين باشم. شايد آن بازي، روز خوب من نباشد، شايد هم باشد اما دوست دارم تماشاگران خوشحال به خانه‌هايشان برگردند. اميدوارم روز خوبي براي من و پرسپوليس باشد.
چه احساسي داريد؟
براي من سخت است چون هميشه مورد لطف هواداران واقعي پرسپوليس بودم و خوشحالم كه شنبه يكبار ديگر آنها را در استاديوم مي‌بينم.
در هفته‌هاي گذشته شايعاتي پيرامون بازي نكردن شما برابر پرسپوليس يا محروم شدن مصلحتي شنيده مي‌شد.
ببينيد در فوتبال حرفه‌اي اين حرف‌ها نيست، چند شب پيش ديديم كه كاكا مقابل تيم سابقش (ميلان) بازي كرد، من هم مي‌دانم كه خيلي‌ها منتظر اين بازي بودند و نتيجه‌اش هم قابل پيش‌بيني نيست.
يك احتمال برد پرسپوليس است.
بله، اگر پرسپوليس بازي را ببرد، من به احترام مسوولان استيل‌آذين و رييس باشگاه، ناراحت نمي‌شوم!
و بحث انتقال شما به پرسپوليس.
من طبق قراردادم به استيل‌آذين تعهد دارم و اين مساله را بر عهده مسوولان باشگاه گذاشتم، هواداران فهيم پرسپوليس هم خودشان بهتر از همه شرايطم را مي‌دانند.
علي كريمي اگر خوب بازي كند، يا بد، اگر دريبل‌هايش جواب دهد يا ندهد و اصلا اگر بازي نكند، حرف و حديث پيرامونش خواهد بود، با اين مساله چطور كنار مي‌آييد؟
(كاملا احساساتي شده) من سعي مي‌كنم بازي خودم را انجام بدهم. در اين بازي اگر ... چه بگويم ... (پاسخ به اين سوال برايش سخت شده است) من كسي را كه باعث و باني جدايي‌ام از پرسپوليس شد را به خدا واگذار مي‌كنم كه باعث شد در اين شرايط قرار بگيرم.
پس اينطور نتيجه‌گيري كنيم كه براي شما بازي سختي خواهد بود؟
حتما همين طور است چون فوتبال حرفه‌اي‌ام را از پرسپوليس شروع كردم و هميشه مديون صحبت‌هاي هواداران واقعي‌اش بودم. الان هم برخلاف ميل باطني‌ام اين اتفاق افتاده، هر چند من اولي و آخر‌ي‌اش نيستم.
به هر حال يكروز محبت‌ها اين عزيزان را جبران مي‌كنم و اميدوارم روز شنبه از تماشاي بازي لذت ببرند.
و پرسپوليس.
خوشحالم كه پرسپوليس نسبت به هفته‌هاي اول ليگ شرايط بهتري را به‌دست آورده و اميدوارم در پايان فصل هم بتواند خواسته‌هاي هوادارانش را برآورده كند.
اگر در اين بازي گل بزنيد، شادي مي‌كنيد؟
(با تعجب نگاهمان مي‌كند و با مكث مي‌گويد) اگر اين اتفاق بيفتد همه هواداران را سورپرايز مي‌كنم!
چطور؟
كاري مي‌كنم هواداران پرسپوليس هم خوشحال شوند.
مصدوميت پاي شما جدي است؟
رباط داخلي پايم دچار كشيدگي خفيف شده است.
مي‌دانيد خيلي‌ها همين مساله را هم بهانه‌اي بيش نمي‌دانند؟
بله، به هر حال من پيه اين حرف‌ها را به تنم ماليده‌ام.
و شرايط استيل‌آذين.
تيم، چند هفته‌اي است كه نمي‌بازد و اين مساله را بايد به فال نيك گرفت، در حال حاضر هم شرايط بد نيست. تيم ما قبل از فصل زمان لازم را براي آماده‌سازي در اختيار نداشت و اين تا حدودي براي ما مشكل‌ساز شد.
و صحبت پاياني.
من مي‌خواهم يكبار ديگر از تمام هواداران واقعي پرسپوليس كه هميشه مرا مورد لطف قرار دادند تشكر كنم و آرزويم اين است كه يك روز محبت آنها را جبران كنم. مطمئنم روز شنبه آنها فوتبال زيبايي را شاهد خواهند بود و اميدوارم كه از ديدن بازي لذت ببرند.
arash
arash
مدير بخش ورزشي
مدير بخش ورزشي

پست من طرف arash 3/11/2009, 15:40

پيشخوان روزنامه هاي جهان
As

روزنامه اسپانيايي «آس» پيروزي سفيدپوشان برنابئو كه با دو گل هيگواين به دست آمد را به عنوان نخستين مطلب خود آورده. در بالاي صفحه نيز خبري درباره تساوي يك-يك بارسلونا مقابل اوساسونا آمده و گل به خودي پيكه در دقيقه 93 بازي به عنوان تيتر آورده شده است.

Corriere dello sport

«ناپولي باور نكردني»، «يووه در 23 دقيقه غافلگير شد»، «ترزگه و جوونيكو براي فرارا گل زدند، سپس ماتزاري اجازه حمله داد» مهمترين عناويني هستند كه به برجسته‌سازي شكست يوونتوس مقابل ناپولي پرداخته‌اند. از ديگر مطالب كوريره مي‌توان به «اينتر امروز مي‌تواند بالا رود»، «دو گل بوريلو، ميلان را پيش انداخت»، «لچه در صدر با آنكونا، رجينا بيدار شو» اشاره كرد.

Gazzetta dello Sport

«يووه، عجب شوكي» تيتري است كه گاتزتا در توصيف شكست 3-2 يوونتوس مقابل ناپولي به كار برده. «ناپولي حيرت‌انگيز پيش افتاد»، «فرارا: اين باخت مثل مشتي توي صورت‌مان بود»، «پارما به رده چهارم رسيد»، «مورينيو سانتون را جا گذاشت: اين انتخاب بود، او مشكل داشت» نيز از ديگر مطالبي است كه در اين روزنامه ايتاليايي به آن پرداخته شده است.

Daily Star

روزنامه انگليسي «ديلي استار» اصلي‌ترين عنوان خود را به شكست ليورپول مقابل فولام اختصاص داده و با تيترهاي «عجب جهنمي!» و «باخت وحشتناك براي تيم 9 نفره رافا» آن را برجسته كرده. بررسي ديگر ديدارهاي ليگ و پيروزي قاطعانه 3 قدرت ديگر ليگ برتر از ديگر مطالب اين شماره ديلي استار است.

Marca

پيروزي رئال مادريد با عكس بزرگي از گونسالو هيگواين مهاجم آرژانتيني رئال مادريد و زننده دو گل پيروزي‌بخش اين تيم مهم ترين مطلب صفحه نخست «ماركا» است. تساوي بارسلونا با اوساسونا و خوشحالي كاماچو كه با گل به خودي پيكه به يك امتياز اين بازي رسيده با تيتر «كاماچو يك امتياز گرفت» نيز در اين جريده اسپانيايي آمده است.

Daily Express

شكست اين هفته ليورپول مقابل فولام و بازگشت اين تيم به بحران خبري است كه در صفحه نخست «ديلي اكسپرس» با عنوان «قرمزها باز هم به زانو درآمدند» آمده است. گفت‌وگو با پائولو رادكليف قهرمان دو و ميداني انگليس نيز در بالاي اين صفحه به چشم مي‌خورد.
arash
arash
مدير بخش ورزشي
مدير بخش ورزشي

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة