persianjk
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

اخبار پرسپوليس

+4
Nima
SAADAT
navid
arash
8 مشترك

صفحه 1 از 2 1, 2  الصفحة التالية

اخبار پرسپوليس Empty اخبار پرسپوليس

پست من طرف arash 19/7/2009, 11:12

مذاكره جادوگر و استيل‌آذين كليد مي‌خورد؟
كريمي اين هفته قرارداد مي‌بندد
طبق گفته‌هاي مدير برنامه‌هاي علي كريمي قرار بود طي يكي دو روز گذشته مذاكرات تلفني درخصوص پيشنهاد مكتوب و فاكس شده باشگاه پرسپوليس انجام و به جمع‌بندي نهايي برسد. پس از آنكه انصاري‌فرد 40 درصد كمتر از پيشنهاد شفاهي‌اش را براي مدير برنامه‌هاي شماره 8 فرستاد، تنها موضوعي كه باعث شد پاسخ قطعي به اين نامه داده نشود مطلب قيد شده در آن بود. به اين صورت كه باشگاه از طرق مختلف اين اختلاف
40 درصدي را جبران مي‌كند.
شايد يكي از اين راه‌ها، پس از جذب اسپانسر باشد، باشگاه بسيار اميدوار است كه اسپانسر شش ميليارد توماني بخش اعظمي از مشكلات مالي را حل كند كه اگر چنين شود آن وقت پرداخت مبلغ 500 ميليون به كريمي كه البته 300 ميليون آن را باشگاه تقبل كرده، كار سختي نخواهد بود.
اما مسوولان استيل‌آذين كه اردوي تيمشان امروز در جزيره كيش به پايان مي‌رسد همچنان منتظر مشخص شدن وضعيت كريمي با پرسپوليس هستند.
حتي گفته مي‌شود طي يكي دو روز آينده احتمال مذاكرات رسمي في‌مابين وجود دارد، كاري كه به اعتقاد آنها تا الان انجام نشده است. در واقع ميان او و پرسپوليس هر مذاكره با جلسه‌اي باشد مي‌بايست ظرف روزهاي آينده برگزار شود. كريمي و انصاري‌فرد هيچكدام نمي‌خواهند رودرروي هواداران قرار بگيرند.
مديرعامل مدعي است كه پيشنهادش را مكتوب فرستاده و منتظر پاسخ است، از طرفي كريمي هم مي‌گويد سال گذشته با حقوق ماهيانه 6 ميليون تومان بازي كرده و مبلغ پيشنهادي‌اش زياد نيست.
كريمي مدت‌ها است كه به‌صورت انفرادي تمرين مي‌كند كه هر چقدر هم اصولي باشد تفاوت زيادي با شركت در تمرينات تيمي دارد. او اگر به استيل‌آذين هم برود مهمترين دوران بدنسازي را كه حضور در اردوي كيش بوده، از دست داده و اگر بحث تمديد قراردادش با پرسپوليس نهايي شود بسيار بعيد است كه به اردوي تيمش در تركيه اضافه شود.
به‌هر حال آنچه قطعي به‌نظر مي‌رسد اينكه علي كريمي تا پايان هفته جاري قراردادش با يكي از دو تيم پرسپوليس با استيل‌آذين را نهايي مي‌كند. هر چند انصاري‌فرد در گفت و گويي تلويزيوني از تمديد قرارداد شماره 8 با پرسپوليس گفت.
arash
arash
مدير بخش ورزشي
مدير بخش ورزشي

تعداد پستها : 997

http://www.arash-v.blogfa.com

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

اخبار پرسپوليس Empty رد: اخبار پرسپوليس

پست من طرف arash 19/7/2009, 11:35

خليلي و انصاري‌فرد كوتاه آمدند
تمديد قرارداد آقاي گل با پرسپوليس
ايران ورزشي - عباس انصاري‌فرد صبح روز چهارشنبه و پس از گفت‌وگويي كه با محسن خليلي داشت قرار شد شرايط او را در هيات مديره مطرح كند و پاسخ نهايي را به اين بازيكن بدهد. بعداز ظهر همان روز، مجيد فرخزادي در مصاحبه اي گفت: «قرار شده مديرعامل باشگاه جلسه‌اي با خليلي برگزار كند كه به‌نظر مي‌رسد توافق حاصل شود.»
پيش‌بيني اين عضو هيات مديره هم درست بود چرا كه حدود ساعت 10:30 صبح روز پنج‌شنبه گذشته با حضور خليلي در باشگاه پرسپوليس، او و عباس انصاري‌فرد رودرروي هم نشستند و همانطور كه انتظار مي‌رفت، نتيجه هماني شد كه هواداران مي‌خواستند. اين‌بار آقاي گل با رضايت از خيابان سئول بيرون رفت، اگرچه برگه قرارداد امروز امضا مي شود. در آن نشست صحبت‌هاي زيادي رد و بدل شد اما چون شخص سومي حضور نداشت صحبت‌ها خيلي به بيرون راه پيدا نكرد اما به‌نظر مي‌رسد انصاري‌فرد با پرداخت مطالبات خليلي (70 ميليون طلب پارسال و 40 درصد قرارداد امسال) كه حدود 190 ميليون مي‌شود در دو قسط موافقت كرده ولي چون چك مورد نظر آماده نبود امضاي قرارداد داخلي و پس از آن ثبت در هيات فوتبال به امروز موكول شد. ظاهرا انصاري فرد به عقد قرارداد دوساله با اين بازيكن تمايل داشته اما در نهايت بر سر يكساله بودن آن توافق مي‌شود. جلسه آنها حدود يك ساعت طول كشيد و خليلي به اميد اينكه امروز چك اول از طلبش و 2 هفته ديگر چك دوم را بگيرد از ساختمان باشگاه خارج شد.
مديرعامل اصرار دارد تا هر طور شده، خليلي را راهي تركيه كرده تا در اردوي تيمش شركت كند اما اگر امروز و فردا قراردادش در هيات فوتبال ثبت شود بايد ديد با توجه به زمان اردوي پرسپوليس در آنكارا، آيا اين بازيكن بار سفر را مي‌بندد يا خير. به‌هرحال انصاري‌فرد و خليلي براي حل شدن اين مشكل تا حدودي از مواضع خود كوتاه آمدند، شماره 9 انگيزه‌هاي زيادي براي بي‌اساس خواندن شايعات پيرامونش درخصوص مصدوميت دارد.
arash
arash
مدير بخش ورزشي
مدير بخش ورزشي

پست من طرف arash 19/7/2009, 11:47

انصاري‌فرد از AFC جايزه مي‌گيرد
ايران ورزشي- حذف پرسپوليس از ليگ قهرمانان هرچند خيلي زود اتفاق افتاد اما در عوض جايزه بهترين تماشاگران آسيا هم به پرسپوليس رسيد.
در همين رابطه و براي دريافت جايزه، فدراسيون فوتبال در نامه‌اي رسمي از مديرعامل باشگاه پرسپوليس دعوت كرد كه در اين نامه كوتاه مي‌خوانيم: «كنفدراسيون فوتبال آسيا جايزه بهترين تماشاگران در ليگ قهرمانان را به باشگاه پرسپوليس اهدا كرده. به همين جهت از جنابعالي دعوت مي‌شود در مراسمي كه در شب مبعث تدارك ديده شده حضور يابيد.»
arash
arash
مدير بخش ورزشي
مدير بخش ورزشي

پست من طرف arash 19/7/2009, 11:48

عباس انصاري‌فرد:
كارهايي كرديم كه تا امروز سابقه نداشته!
فارس- عباس انصاري‌فرد امروز جز خودش، حامي ديگري ندارد و طبيعي است كه در مقابل انتقادات از خودش دفاع كند. جالب اينكه او اقدامات مثبت‌اش را بي‌سابقه مي‌داند و مي‌گويد: «قبول دارم كه شرايط مي‌توانست بهتر از اين باشد اما هنوز هم كارها طبق برنامه پيش مي‌رود. پرسپوليس در جذب بازيكن
موفق بوده.
ما نفراتي را جذب كرده‌ايم كه بدون حاشيه هستند و به ارائه فوتبال هجومي و تماشاگر‌پسند كمك مي‌كنند. هواداران مطمئن باشند ما در ميدان عمل همه چيز را ثابت خواهيم كرد. پرسپوليس در ليگ نهم با قدرت و براي قهرماني وارد ميدان خواهد شد و من شرايط را براي اين تيم بسيار خوب مي‌بينم.
كارهاي زيادي در اين مدت براي پرسپوليس انجام داديم. اسپانسر 6 ميلياردي براي اين تيم جذب كرديم كه سابقه نداشته است.
من هم به زودي در يك نشست مطبوعاتي عملكرد 6 ماهه خودم را اعلام مي‌كنم تا مردم و هواداران متوجه شوند چه كارهايي در اين مدت صورت گرفته است.»
arash
arash
مدير بخش ورزشي
مدير بخش ورزشي

پست من طرف arash 19/7/2009, 11:49

شانس آذري بيشتر است
اختيارات انصاري فرد محدودتر مي‌شود

دامنه اختيارات عباس انصاري‌فرد هر روز تنگ‌تر مي‌شود. حال آنكه در آن سوي قضيه، هنوز به‌طور دقيق گزينه‌اي براي جانشيني مديرعامل وجود ندارد. تا پيش از اين حبيب كاشاني تنها گزينه بود و البته درباره حكم امضا شده‌اش هنوز حرف هست. او اگرچه به اندازه ديروز شانس ندارد اما همچنان يكي از گزينه‌ها است. آخرين صحبت‌هايش را هم در جلسه محرمانه چهارشنبه شب با معاون اجرايي رييس جمهور در ميان گذاشت، گفته مي‌شد كاشاني و دكتر سعيدلو ديگر هرگز حضور همزمان در پرسپوليس نخواهند داشت و با توجه به نزديك بودن بازگشت دكتر علي سعيدلو، مديرعامل سابق ديگر برنمي‌گردد اما حالا مي‌شنويم كه در آن جلسه چند ساعته چهارشنبه شب، كاشاني يكي از شروط بازگشت‌اش را حضور قطعي دكتر سعيدلو به‌عنوان رييس مجمع باشگاه اعلام كرده. هر چه باشد او خوب مي‌داند كه در ميان اين همه نابساماني، پرسپوليس شانس كمي براي موفقيت دارد و لابد مي‌خواهد از همين امروز، تضمين يكساله بودن مديريت‌اش را بگيرد. بعد از آن حتي گفته شد كه حبيب كاشاني امروز حكم قطعي مديريت‌اش را مي‌گيرد و حسين هدايتي هم دوباره در مقام رييس هيات مديره مي‌نشيند اما به‌يكباره سعيد آذري خودش را به صدر ليست تقريبا خالي از گزينه سازمان رساند و چند گام جلوتر از حاج حبيب ايستاد. شانس‌اش هم وقتي بيشتر شد كه شنيديم يكي از معاونان با نفوذ سازمان تربيت بدني خواهان اين تغيير است و در تلاش براي اجراي آن. از طرف ديگر خبر مي‌رسد كه نام حبيب كاشاني خيلي كمرنگ‌تر از قبل در ليست سازمان جاي گرفته و مي‌شود گفت كه شانس‌اش خيلي كمتر از سعيد آذري است. اينكه مديرعامل سابق ذوب‌آهن چطور گزينه مديريت پرسپوليس شد وقتي قابل بحث است كه حداقل نماينده‌اي از سازمان تربيت بدني، رسما اين مساله را تاييد كند. با اين وجود جدا از قهرماني با ذوب‌آهن در جام حذفي و آسيايي شدن، اينكه او تحصيلكرده ورزش و يك نيروي جوان با كارنامه‌اي قابل قبول است، شايد دليل اصلي انتخابش باشد. آذري هم اگرچه نزديكانش مديرعاملي او در پرسپوليس را تاييد كرده‌اند اما خودش در مصاحبه با ايپنا طوري صحبت كرده كه گويا از همه چيز بي‌خبر است: «من هم مثل شما اين خبر را در روزنامه‌ها خوانده‌ام وگرنه در اين‌باره كسي رسما به من پيشنهاد نداده البته مديرعاملي پرسپوليس افتخار بزرگي است ولي اگر چنين پيشنهادي واقعا جدي شود بايد شرايطم را بپذيرند و تا همين يكي دو روز آينده تكليف را روشن كنند چون ديگر وقتي براي از دست دادن نمانده و اين پرسپوليس است كه فرصت‌ها را از دست مي‌دهد.»
arash
arash
مدير بخش ورزشي
مدير بخش ورزشي

پست من طرف arash 19/7/2009, 12:02

حمله به باشگاه پرسپوليس؛ شيشه ها شکست
چهارشنبه شب و پس از آنکه کارمندان باشگاه پرسپوليس اين باشگاه را ترک کردند ، عده اي ناشناس به دفتر باشگاه پرسپوليس حمله کرده و شيشه ها را پائين آوردند
سايت گل – چهارشنبه شب و پس از آنکه کارمندان باشگاه پرسپوليس اين باشگاه را ترک کردند ، عده اي ناشناس به دفتر باشگاه پرسپوليس حمله کرده و شيشه ها را پائين آوردند.

اين اتفاق عجيب و غيرمنتظره دومين مسئله مهم درحاشيه اين باشگاه بعد از سرقت خودروي مديرعامل است. شرايط اين تيم به قدري درهم است که آوازه اش از مرزها بيرون رفته و شبکه BBC هم گزارشي درباره تهيه کرده است.
arash
arash
مدير بخش ورزشي
مدير بخش ورزشي

پست من طرف navid 21/7/2009, 04:42

مرسی
navid
navid
مدير تالار فيلم و سينما
مدير تالار فيلم و سينما

تعداد پستها : 1514
آدرس پستي : navidbestboys2007@yahoo.com

http://www.katibe.iowoi.org

پست من طرف SAADAT 22/7/2009, 05:32

مرسي آرش جان
راستي مديريتت رو تبريك مي گم
لطفا در مورد سرمربي هم بگو
در مورد علي كريمي خبر جديدي نيست؟
SAADAT
SAADAT
.
.

تعداد پستها : 1481
آدرس پستي : saadat_1370@yahoo.com

پست من طرف arash 22/7/2009, 12:45

قهر باقري درست بود، پيشنهاد 450 ميليوني نه
آقا كريم به خاطر قرارداد 350 ميليوني به تركيه نرفت

ايران ورزشي- اخباري كه در مورد كريم باقري طي روزهاي پاياني هفته گذشته شنيده مي‌شد درست بود البته فقط نيمي از آن. كريم با باشگاه مشكل مالي پيدا كرده بود اما خبري كه از پيشنهاد
450 ميليوني او به پرسپوليس مطرح شده بود از طرف باقري شديدا تكذيب شد.كريم باقري چهارشنبه هفته گذشته به تركيه نرفت و پس از مطرح شدن مشكل او و شايعات پيرامونش اعلام شد او همراه خانواده‌اش و سه جامانده سفر تركيه صبح يكشنبه به اردو مي‌پيوندد اما دوباره خبري از سفر به تركيه نشد تا آقا كريم در تهران ماندني شود.با اين حال خبر مشكل مالي او با پرسپوليس درست بود. باقري خواستار پول بيشتري در ازاي يك سال باقيمانده‌اش از قرارداد شده بود، موضوعي كه خود اينگونه مطرح مي‌كند: «يك سال ديگر با پرسپوليس قرارداد دارم و با مسوولان باشگاه به توافق كامل رسيده بودم اما از آنها درخواست كردم قرارداد جديدي براي من تنظيم كنند تا به امضاي مديرعامل وقت برسد اما به اين موضوع توجه نكردند تا همراه تيم به تركيه نروم.»كريم كه ارقام بالاي قرارداد بازيكنان جديد مثل بائو و آرفي را ديده بود و از پيشنهاد معمارزاده، خليلي و كريمي خبر داشت نمي‌خواست مجاني براي پرسپوليس بازي كند به همين خاطر خواستار قرارداد 350 ميليوني شد. باقري فصل گذشته هم با رقمي حدود 400 ميليون تومان در پرسپوليس بازي كرد - او هنوز حدود200 ميليون از بابت قرارداد پارسالش طلبكار است- كه البته براي بازيكني با قابليت‌هاي او زياد نيست. قرارداد سال گذشته او و پرسپوليس مشروط و توافقي تنظيم شده بود و براي تمديد آن دو طرف بايد با هم بر سر مسائل مالي توافق مي‌كردند اما وقتي باقري پيشنهاد مالي جديدش را به باشگاه داد و توجهي به آن نشد از فرودگاه امام به خانه برگشت.با اين حساب قهر باقري كاملا درست است اما او حالا كمي آرام‌تر شده چرا كه قول و قرارهايي گرفته است: «از باشگاه طلبكارم و همين مساله باعث شد با انصاري‌فرد مذاكره كنم، ايشان هم قول داد تا چند روز آينده مشكلم را حل كند.»باقري يك فصل ديگر با پرسپوليس قرارداد داشت اما بايد بر سر مسائل مالي به توافق مي‌رسيد كه به نظر مي‌رسد اينگونه شده: «خوشبختانه قرارداد جديدم را با پرسپوليس امضا كردم اما از اينكه نوشته‌اند من پيشنهاد 450 ميليوني به باشگاه داده‌ام خنده‌ام مي‌گيرد.» از قرار معلوم آقا كريم از اين داستان شديدا ناراحت است چرا كه مي‌گويد: «بعضي‌ها هر چيزي دوست دارند مي‌نويسند. من به هيچ عنوان مشكل خاص و دعوايي با كسي نداشتم اما قراردادم مشكل داشت و به همين خاطر به تركيه نرفتم.»به هر ترتيب كاپيتان باقري اردوي يك هفته‌اي تركيه‌اي را به دليل مشكلاتش با باشگاه از دست داد تا پرسپوليس يكي ديگر از ستاره‌هايش را از مرز آمادگي دور نگه دارد. باقري در تهران هم تقريبا هر روز در يك جلسه از تمرينات غيبت مي‌كرد و حالا آماده نشدن او در آستانه فصل جديد نگران‌كننده به‌نظر مي‌رسد هرچند كه خودش با خيال راحت در اين مورد حرف مي‌زند: «به تركيه نرفتم اما زير نظر يك مربي مجرب تمرينات ويژه‌اي را دنبال كردم و از لحاظ بدني وضعيت بدي ندارم و مي‌توانم با حضور در تمرينات پرسپوليس در تهران به شرايط ايده‌آل برسم.» پرسپوليس روز اول مرداد به تهران برمي‌گردد و احتمالا از دوم يا سوم همين ماه تمريناتش رااز سر مي‌گيرد اما آيا كاپيتان باقري طي دوازده سيزده روز باقيمانده تا شروع ليگ برتر به مرز آمادگي نزديك خواهد شد؟
arash
arash
مدير بخش ورزشي
مدير بخش ورزشي

پست من طرف navid 22/7/2009, 15:47

مرسی ایول هرچی پرسپولیسیه
navid
navid
مدير تالار فيلم و سينما
مدير تالار فيلم و سينما

تعداد پستها : 1514
آدرس پستي : navidbestboys2007@yahoo.com

http://www.katibe.iowoi.org

پست من طرف arash 25/7/2009, 15:42

سايت گل - عباس انصاري‌فرد مدير باشگاه پرسپوليس در گفت‌و‌گو با سايت باشگاه ضمن ابراز خرسندي از عقد قرارداد با زلاتکو کرانچار اعلام کرد امروز قصد داشتيم به آقاي کرانچار در مورد تاريخچه پرسپوليس و سطح توقع هواداران آن توضيح دهيم وبگوييم که هوادارن اين تيم قهرماني مي‌خواهند.اماخود ايشان پيش از اين رفته بودند و در اين موارد تحقيق کرده بودند و کاملاً با فضاي فوتبالي کشورمان و توقعات باشگاه پرسپوليس آشنا بودند. او در جلسه گفت تمامي مربيان پيشين گفته بودند مربي‌گري در تيم پرسپوليس ايران فرصت بسيار خوبي است.

انصاري‌فرد ادامه داد:« کرانچار قول قهرماني در کنار بازي خوب داد. وي معتقد است بهترين دفاع حمله است و گفت بازي دفاعي خسته‌اش مي کند. ماهم به وي اعلام کرديم هوادارن و کادر مديريت باشگاه همين توقع را دارند. من با حمايت مردم و همت بازيکنان و تدبير، تجربه و علم اين مربي خوش فکر کروات سال خوبي را براي سرخپوشان پيش بيني مي‌کنم. »

انصاري‌فرد سپس به نکته جالبي اشاره کرد و گفت :«کرانچکار در جلسه به ما گفت از همان ابتداي ورود و در زمان کنترل و بررسي ويزا تمام مردم و مسئولين از من درخواست داشتند با پرسپوليس موفق شوم وبرايش بسيار جالب بود که پرسپوليس تا اين حد محبوب است.» قرارداد پرسپوليس با کرانچار دوساله است و به گفت انصاري فرد رقم مناسبي دارد!
arash
arash
مدير بخش ورزشي
مدير بخش ورزشي

پست من طرف arash 25/7/2009, 15:49

سايت گل – خبرنگاران، خيلي سريع به اصل موضوع رسيدند. بحث، شايعاتي بود كه درباره سرمربي پرسپوليس وجود داشت. موضوعي كه ديگر همه از آن باخبرند. خبرنگاران كنفرانس امروز زلاتكو كرانچار، جوان و جوياي نام بودند، بنابراين خيلي زود و بدون رودربايستي، حرفي را كه نوك زبانشان بود، به سمت جناب سرمربي هدايت كردند. كرانچار مربي خوش‌برخورد و خوش‌اخلاقي است و بدون آنكه چندان خم به ابرو بياورد، اين سوال را تكذيب كرد.

او گفت: «35 سال به عنوان بازيكن و مربي در اين شغل بوده‌ام و در جاهاي مختلفي كار كرده‌ام. در همان جا نيز مسايل مختلفي مطرح مي‌شد اما، من تمام توجهم را به بازي متمركز كردم تا بتوانم نتايجي كه مي‌خواهم بگيرم. من بحث روزنامه نگاران را مي‌دانم. در همه جاي دنيا از اين داستان‌ها زياد است. مساله‌ي دائم الخمر بودن خود را تكذيب مي‌كنم. اين را هم كه مي‌گويند من به خاطر جا ماندن از اتوبوس اخراج شده ام كاملا رد مي كنم. چنين شايعاتي در همه جاي دنيا هست و من نمي‌توانم جلوي آنها را بگيرم.»

در اين لحظه مديرعامل پرسپوليس هم وارد عمل شد و با يك جمله جالب خيال همه را راحت كرد. او گفت: «ايشان به من قول داد طبق چارچوب باشگاه پرسپوليس و ايران حركت كنند. در قراردادي كه داريم مانند ساير بازيكنان تمامي اين موضوعات نوشته شده است و در صورتي كه مواردي مشاهد شود سعي مي‌كنيم اقدامات لازم را بدهيم در غير اين صورت در كميته انضباطي برخورد خواهيم كرد اين موضوع براي تمام افرادي است كه با پرسپوليس قرارداد امضا كرده اند.»

او تاكيد كرد كه تعهدي از كرانچار گرفته نشده، اما او خود را متعهد به زندگي طبق عرف ايران خواهد كرد.

پرچم
arash
arash
مدير بخش ورزشي
مدير بخش ورزشي

پست من طرف arash 25/7/2009, 15:56

برانكو دستيار كرانچار بوده

انصاري‌فرد: امروز با كريمي تمديد مي‌كنيم

سرانجام بعد از مطرح شدن گزينه‌هاي مختلف براي مربيگري پرسپوليس، عباس انصاري‌فرد، سرمربي جديد را انتخاب كرد؛ سرمربي جديد پرسپوليس كرانچار است، همان مردي كه اغلب رسانه‌هاي ايراني به غلط نام او را كرانيكار عنوان مي‌كنند. كرانچار سابقه هدايت تيم ملي كرواسي را هم در كارنامه دارد و انصاري‌فرد درباره او مي‌گويد: «برانكو دستيار كرانچار بوده است.» انصاري‌فرد پس از توافق با اين مربي كروات، حرف‌هاي ديگري هم براي گفتن دارد.
■ ■ ■
بالاخره سرمربي پرسپوليس را انتخاب كرديد ... حالا واقعا براي مذاكره با گزينه‌هاي قبلي كه به ايران آمده بودند به مشكل برخورده بوديد؟
■ بله، ما با هر كدام از گزينه‌ها به يك مرحله‌اي از مذاكره كه مي‌رسيديم مشكل پيش مي‌آمد اما با توجه به اين مساله ترجيح داديم مذاكره با ديگر گزينه‌ها را در ايران انجام ندهيم. با اين‌حال وقتي كه مذاكره با بلوخين و كرانچار را به صورت همزمان و به موازات هم انجام مي‌داديم باز هم درخصوص بلوخين به مشكل برخورديم چون وقتي اسم اين گزينه‌ به رسانه‌ها رسيد، ديديم كه بلوخين تماس گرفت و گفت بايد حتما بندي در قراردادش باشد كه هر وقت دلش خواست مي‌تواند قراردادش را فسخ كند و برود. حتي براي اين كار هم مي‌خواست خسارت بدهد اما ما قبول نكرديم. ما با توجه به كارنامه خوب اين 2 مربي قرار بود يكي از آنها را در نهايت انتخاب كنيم كه سرانجام هم به لحاظ قيمتي و هم به لحاظ كارنامه خوب و البته شرايط خوب كرانچار، به اين نتيجه رسيديم كه زلاتكو كرانچار را به عنوان سرمربي انتخاب كنيم كه خوشبختانه مورد تاييد كميته فني هم بود.
گفته مي‌شد مذاكرات كاملا به صورت تلفني انجام شد و حتي اين مربي، امارات هم نيامد ...
■ نه، امارات هم آمده بود البته قبل از اينكه به امارات برود و با نماينده باشگاه مذاكره كند، خودم صحبت‌هايم را كرده بودم.
و سرانجام بازي با اسم‌ها به پايان رسيد.
■ ما قصد بازي كردن با اسم‌ها را نداشتيم و فقط مي‌خواستيم مربي‌ به پرسپوليس بيايد كه در شأن باشگاه، هواداران و بازيكنان باشد و خوشحال هستيم كه با كمك هيات مديره و كميته فني به هدف خود رسيديم. قرارداد اوليه با كرانچار بسته شده و او پنج‌شنبه (امروز) وارد ايران مي‌شود تا تمرينات پرسپوليس را زير نظر بگيرد. كرانچار سرمربي تيمي بوده كه برانكو در آن دستيار بوده.
به هرحال خيالتان راحت شد كه سرمربي را انتخاب كرديد.
■ خيالم راحت شد اما حرف‌هاي زيادي مانده كه به‌عنوان درد دل بايد به هواداران بگويم. سعي مي‌كنم پس از اينكه امكانات لازم را براي كرانچار فراهم كرديم در مقابل مردم اين موارد را بگويم.
البته همين هواداران الان منتظر هستند كه ببينند تكليف علي كريمي چه مي‌شود.
■ علي كريمي هم پنج‌شنبه (امروز) به باشگاه مي‌آيد و ان‌شاءالله تمديد مي‌كند.
پس مي‌توانيم اين خبر خوش را به هواداران پرسپوليس بدهيم كه پنج‌شنبه علي كريمي قراردادش را با پرسپوليس تمديد مي‌كند.
■ ان‌شاءالله. ما از كريمي استقبال مي‌كنيم و دنبال اين هستيم كه قرارداد او تمديد شود.
در اين چند روز صحبت‌هاي زيادي هم درباره احتمال جذب عباس آقايي و عادل كلاه كج بود، جريان آنها به كجا كشيد؟
■ در مورد آقايي هيچ بحثي نداشتيم اما پيگير كار كلاه كج هستيم كه ان‌شاءالله درست مي‌شود.
راستي، چهارشنبه (ديروز) ظاهرا در سازمان جلسه داشتيد ...
■ بله، من معمولا در سازمان جلسه‌اي باشد مي‌روم.
يعني اين جلسه ربطي به باشگاه پرسپوليس نداشت؟
■ چرا، رفته بودم گزارش همين مربي را بدهم. به هرحال چون مطالب كذب زياد نوشته مي‌شود كه مجبوريم برويم و خيلي از مسائل را توضيح بدهيم و روشن كنيم.
منظورتان از اين مطالب چيست؟
■ عده‌اي خطي مي‌نويسند. مثلا هر روز مي‌نويسند كه پرسپوليس چرا در تركيه اردو زده و شرايط سخت اين كشور را تحمل مي‌كند. چطور همه تيم‌ها اردوي تركيه بودند برايشان خوب بود، اما براي پرسپوليس بد شد؟
خب، گفته مي‌شود جايي كه پرسپوليس اردو زد خيلي گرم بود.
■ برعكس. اتفاقا آنجا هوا آن‌قدر سرد و خوب بود كه ما مجبور شديم بلافاصله برايشان گرمكن بفرستيم.
گرمكن؟!
■ بله، اگر باور نمي‌كنيد، مي‌توانيد از بچه‌ها كه مي‌آيند بپرسيد. آن وقت با تعريف‌هايي كه آنها مي‌كنند متوجه مي‌شويد كه كمپ و محل اردو خيلي هم خوب بود.
ظاهرا قرار بود شما هم به تركيه برويد، چطور شد نرفتيد؟
■ خب به خاطر كارهايي كه در تهران داشتم نشد.
اما گفته مي‌شد كه ممنوع‌الخروج هستيد و به خاطر همين مشكل هم نتوانستيد به امارات برويد و منتظر موعود قائم مقام باشگاه را به‌عنوان نماينده به آنجا فرستاديد؟
- نه، من چون اهل مسافرت نيستم، چنين شايعاتي برايم پيش مي‌آيد. به هرحال من هر حركتي مي‌كنم يك طرف را مي‌گيرند و انگ مي‌چسبانند. مثلا اگر سوار ماشين بشوم مي‌گويند چرا سوار شده. اگر سوار نشوم، مي‌گويند چرا نشده و ...
راستي، بالاخره جريان آن ماشين سرقت شده چه شد؟
- آگاهي همچنان پيگير است.
بهتر است كمي هم در مورد مسائل مالي باشگاه صحبت كنيم ... گفته مي‌شود شما در اين مدت مبلغ زيادي از سازمان دريافت كرديد و تقريبا در همان شروع فصل بيشتر بودجه باشگاه پرسپوليس را گرفته‌ايد؟
■ نه، هنوز فصل شروع نشده كه پول زيادي گرفته باشيم.
اما شنيده مي‌شود در مدتي كه مديرعامل باشگاه پرسپوليس شده‌ايد، حدود 4 ميليارد از سازمان پول گرفته‌ايد و از اين 4 ميليارد نتوانستيد 400 ميليون بدهي باشگاه را پرداخت كنيد و بحث تعليق به وجود آمد ...
■ ببينيد، اين بدهي‌ها براي گذشته است، هر چند كه يك مقدار از آنها را داده‌ايم. ضمن اينكه 4 ميليارد نبوده و اين آمارها دروغ است. پرسپوليس يك باشگاه دولتي است و حساب و كتاب مشخص دارد و به‌خاطر دولتي بودن، باشگاه حدود 10 تا ذيحساب و حسابدار دارد. بهتر است بدانيد ما و استقلال تنها تيم‌هايي هستيم كه سقف قراردادها را رعايت كرديم. ضمن اينكه ما حق پخش تلويزيوني و فروش بليت و ... هم داريم. پس پولي كه گرفتيم يك مقدارش براي طلب بازيكنان بود كه پايان فصل بايد پرداخت مي‌كرديم و بقيه‌اش هم هزينه‌هاي جاري باشگاه بود.
خب شايد 4 ميليارد را از زماني كه به پرسپوليس آمديد تا الان حساب كرده‌اند؟
■ من از بهمن آمدم كه تا الان حدود 6 ماه مي‌شود. پولي هم كه از سازمان گرفتم تا به حال 4 ميليارد نبوده و اين آمار اشتباه است. ما در اين فصل هزينه‌ها را به نصف رسانديم و تلاش مي‌كنيم تا آنجا كه مي‌توانيم هزينه‌ها را كمتر كنيم.
پرسپوليس يك اسپانسر 6 ميلياردي هم دارد ...
■ بله... اما با اين حال سازمان بودجه‌اي براي پرسپوليس و استقلال براي فصل جاري در نظر گرفته كه ما فعلا نمي‌توانيم خارج از آن بودجه، هزينه كنيم.
سيروس محجوب كي قرار است به ايران بيايد و قراردادش را امضا كند؟
■ هفته آينده مي‌آيد.
اما ظاهرا محجوب هفته آينده مسافر امريكا است؟
■ نه، قرار شد قبل از سفر به امريكا به ايران بيايد.
و احتمالا بعد از امضاي رسمي قراردادش در اولين قسط قصد دارد مبلغ يك ميليارد و 200 ميليون تومان به باشگاه پرسپوليس پرداخت كند؟
■ بله، قرار است 20 درصد از قرارداد را به عنوان قسط اول بدهد و مابقي‌اش را در طول فصل و به‌صورت ماهيانه پرداخت كند
arash
arash
مدير بخش ورزشي
مدير بخش ورزشي

پست من طرف arash 25/7/2009, 16:29

اولتيماتوم به جادوگر

انصاري‌فرد: كريمي فقط امروز فرصت دارد

ايران ورزشي- شايدعلي كريمي امروز بعد از باقري و خليلي در باشگاه پرسپوليس حاضر شود چرا كه قضيه او با دو نفر ديگر فرق مي‌كند. شماره 8 هنوز مذاكراتش نهايي نشده و قطعا نشست يك‌ساعته‌اي را با انصاري‌فرد خواهد داشت اما باقري و خليلي حرف‌هايشان را زده‌اند و فقط براي گرفتن چك به باشگاه مي‌روند.
مديرعامل مدعي است كه كريمي بايد روز پنج‌شنبه گذشته به باشگاه مي‌آمده و حالا فقط روز شنبه را فرصت دارد كه بيايد و آخرين مذاكرات را انجام دهد. از طرفي مدير برنامه‌هاي او اعلام كرده كه احتمال تمديد قرارداد كريمي با پرسپوليس 99 درصد است و امروز فقط براي نحوه دريافت مبلغ قراردادش به باشگاه مي‌رود اما اينكه او چقدر بخواهد و باشگاه هم قادر به پرداخت آن باشد سوالي است كه جوابش تا ظهر امروز مشخص مي شود. از طرف ديگر بعضي‌ها نرفتن كريمي به باشگاه را بي‌ارتباط با دوستي‌اش با حسين هدايتي و احتمال رفتنش به استيل آذين نمي‌دانند كه البته اين نمي‌تواند دليل محكمي باشد چرا كه اگر چنين بود كريمي تا الان منتظر پاسخ مسوولان پرسپوليس نمي‌ماند اما همان‌طور كه در روزهاي گذشته هم گفتيم و نوشتيم، نبايد تا زماني كه قرارداد او در هيات فوتبال ثبت نشده اين مساله را باور داشت. حدود 2 هفته از جلسه كريمي و انصاري‌فرد مي‌گذرد و نهايي نشدن اين قضيه فقط باعث از دست رفتن زمان شده. اگر به‌هر دليل كريمي امروز به باشگاه نرود، شايد انصاري‌فرد همان‌طور كه گفته تمايلي براي برگزاري جلسه با او نداشته باشد البته از آنجا كه هر دو نمي‌خواهند رودرروي هواداران قرار بگيرند بعيد به‌نظر مي‌رسد كه اين نشست انجام نشود اما اينكه به توافق برسند هنوز معلوم نيست. تمديد قرارداد با كريمي مي‌تواند برگ برنده‌اي براي انصاري‌فرد باشد.
arash
arash
مدير بخش ورزشي
مدير بخش ورزشي

پست من طرف arash 26/7/2009, 10:57

سايت گل- عباس انصاريفر در صحبت هايش درباره نحوه پرداخت مبلغ قرارداد مربيان جديد اين باشگاه گفت: « دستيار کروات کرانچار، دو روز ديگر وارد ايران مي شود و سعي داريم که در همان زمان مبلغ طي شده به عنوان پيش پرداخت را به کرانچار و دستيارش بپردازيم.»

يکي ديگر از موارد مطرح شده پيرامون کادر فني پرسپوليس، مربوط مي شود به نحوه حضور حسين عبدي در کادر فني که انصاريفر آن را اينگونه توضيح مي دهد « حسين عبدي دستيار اول کرانچار است و در حقيقت اين دستيار کروات کرانچار است که بايد با او کار کند.»

انصاريفر همچنين در مورد يکي از مهمترين مسائل مربوط به تيم پرسپوليس که پيوستن علي کريمي به اين تيم است، توضيح داد که « با کريمي به توافق رسيده ايم و به اميد خدا در روز دوشنبه قرارداد نهايي را به امضا مي رسانيم و ثبت مي کنيم.»

در روزهاي اخير صحبت هايي مبني بر حضور عادل کلاه کج در پرسپوليس هم عنوان شده که با مخالفت جدي مسئولان باشگاه صبا باتري روبرو شده؛ انصاريفر مي گويد « ما سعي داريم که کلاه کج را جذب کنيم اما اگر اين اتفاق ظرف چند روز اخير نيفتاد، حتما او را در نيم فصل به تيم اضافه خواهيم کرد.» اما يک جاي خالي مانده در ليست پرسپوليس که گويا قرار است با حضور حوار محمد پر شود. انصاريفر توضيح مي دهد که «حوار محمد فردا به ايران خواهد آمد و با او مذاکره مي کنيم که اگر موفقيت آميز بود او به ليستمان اضافه خواهد شد.»

پرسپوليس امروز بعد از کش و قوس هاي فراوان، بالاخره با مربي سرشناس خارجي خود تمرين کرد و انصاريفر به يکي از وعده هايش جامه عمل پوشاند. بايد ديد باقي وعده هاي داده شده از سوي مديرعامل پرسپوليسي ها رنگ واقعيت به خود خواهد گرفت يا خير.
arash
arash
مدير بخش ورزشي
مدير بخش ورزشي

پست من طرف arash 27/7/2009, 11:46

كرانيكار: مگر مي‌شود علي كريمي را نشناسم؟
ايران ورزشي- حضور در پرسپوليس، زلاتكو كرانيكار را حسابي به وجد آورده. اين را مي‌شد از صحبت‌هاي پر از اميد اين مربي كروات كه بخشي از آنها در كنفرانس خبري‌اش مطرح شد و حكم دفاعيه او را داشت، فهميد. صحبت‌هاي سرمربي جديد پرسپوليس پيش روي شماست:

مي‌دانستم به كجا مي‌آيم
از صميم قلب خوشحال هستم كه به ايران آمدم و جا دارد از خوشامد گويي هواداران و خبرنگاران تشكر كنم. فوتبال ايران در آسيا هميشه حرف‌هاي زيادي براي گفتن داشته. من اول از فوتبال ايران اطلاعات زيادي پيدا كردم و سپس به اينجا آمدم. مي‌دانم به باشگاهي آمدم كه بسيار بزرگ است و تاريخ فوتبال ايران را رقم زده. دنبال اين هستم كه جايگاه قبلي پرسپوليس را برگردانم.

دستيار بزرگ مي‌خواهم
با اهداف خاصي در كادر فني مي‌خواهم كارم را شروع كنم. تمام دستياران حال حاضر در كنارم هستند چون آنها براي پرسپوليس زحمت كشيده‌اند اما يك دستيار بزرگ و خوب را به ايران مي‌آورم كه بسياري از سال‌هاي خود را در كنار من بوده و در فوتبال دنيا شناخته شده است. او براي كمك به ايران مي‌آيد، هم دروازه‌بان سابق تيم ملي يوگسلاوي و هم دستيار من در تيم ملي كرواسي بوده؛ توميسلاو ايكوويچ قطعاً مي‌تواند به ما كمك كند.

جبران مي‌كنم
مي‌دانم كه دير كارم را با پرسپوليس شروع مي‌كنم اما اطمينان دارم با كمك دستيارانم و طي گزارشي‌هاي كه به من داده مي‌شود مي‌توانم عقب افتادگي‌ها را جبران ‌كنم. براي اين كار افكار جديد و برنامه‌هاي متفاوتي براي موفقيت پرسپوليس دارم. در مرحله اول، برنامه‌ام كوتاه مدت است و آشنايي اوليه با پرسپوليس تا بتوانيم بازي تهاجمي را در دستور كار قرار دهيم البته اين كار را حرفه‌اي انجام خواهيم داد.

صبور باشيد
من براي آمدن به ايران با همكاران زيادي مشورت كردم. آنها دو مورد ضروري را تاكيد كردند؛ يكي اينكه هواداران پرسپوليس فقط برد مي‌خواهند و ديگر اينكه انتظارات از من بالا است و بايد مردم را هميشه راضي نگه دارم. به همين دليل برنامه‌هايي دارم كه هواداران از فوتبال پرسپوليس لذت ببرند و سعي مي‌كنم براي رسيدن به اين اهداف در كارهاي تيمي بهترين عملكرد را داشته باشيم البته بايد مقداري صبر كرد و اجازه داد تيم شكل بگيرد. مطمئن باشيد در اين مدت هر چند كه كوتاه است پرسپوليس را آماده خواهيم كرد. تيم در كنار هواداران بايد باشد. تصميم داريم يك روش جديد را در پرسپوليس راه اندازي و با يك سيستم جديد كار كنيم.

هم پول مي‌خواهم، هم آبرو
امروزه در دنياي فوتبال بحث تجارت مطرح مي‌شود و در اصل فوتبال به يك تجارت تبديل شده اما براي من مهمتر آبرويم است. من به ايران نيامده‌ام تا اعتبارم را از دست بدهم. در اينجا پول مي‌گيرم و در كنار پول تيم را به خوبي هدايت خواهم كرد و اعتبار خود را براي پول از دست نخواهم داد. اميدوارم پرسپوليس را با كمك هواداران و مسوولان به جايگاهي كه مورد علاقه طرفداران و شان اين باشگاه است، برسانم. هواداران و تيم بايد در يك جبهه باشند و مقابل يكديگر صف آرايي نكنند.

مشكل اخلاقي ندارم
35 سال است در فوتبال فعاليت دارم و به عنوان بازيكن يا مربي مسائل مختلفي را ديده‌ام. به‌عنوان يك مربي حرفه‌اي با همه مسائل آشنا هستم. در همه جا چنين مباحثي مطرح مي‌شود. از لحاظ من هيچ مشكلي از اين بابت وجود ندارد و من با اين مسائل كنار خواهم آمدم. هيچ مشكل اخلاقي هم نداشته و ندارم.

مقابل ستاره‌ها نمي‌ايستم
من سابقه مربيگري در تيم‌هاي بزرگ و
تيم هايي كه ستاره‌هاي بزرگ دارند را دارم. مي‌دانم پرسپوليس نيز از اين موضوع مستثني نيست و ستاره‌هاي فراواني دارد. در تيم هايي كه بوده‌ام هميشه ارتباط صميمانه اي را در تيم حاكم كرده‌ام و همان روش را در اين تيم نيز ادامه خواهم دادم. من مقابل هيچ فردي صف آرايي نخواهم كرد و دوستانه با ستاره‌هاي تيم بازي خواهم كرد.

تصميم‌گيرنده منم
در روز اولي كه با باشگاه پرسپوليس مذاكره را شروع كردم در اولين صحبت‌ام گفتم تمام اختيارات و تصميمات نهايي بر عهده من است. البته خواهان كمك هيات مديره و مسوولان باشگاه هستم اما تصميم نهايي را من مي‌گيرم و نمي‌خواهم كه در كارم دخالت شود.
در همه جاي دنيا روزنامه‌نگارها به مسائل حاشيه‌اي مي‌پردازند. ايران هم همين گونه است ولي بايد بگويم من هيچگاه از اتوبوس جا نمانده ام و اين مسائلي كه مطبوعات مطرح مي‌كنند را تكذيب مي‌كنم چون تا امروز چنين اتفاقي براي من رخ نداده. مي‌گويند من به خاطر جا ماندن از اتوبوس اخراج شده‌ام و اين موضوع را بهانه‌اي قرار مي‌دهند تا مرا مربي با حاشيه‌اي جلوه دهند اما چنين شايعاتي در همه جاي دنيا مطرح است و من آنها را باور نمي‌كنم.

مگر مي‌شود كريمي را نشناسم
تقريباً بازيكنان پرسپوليس را مي‌شناسم و از علي كريمي هم شناخت دارم. سوال من اين است كه چه كسي علي كريمي را نمي‌شناسد؟ همه روي اين بازيكن شناخت دارند چون بازيكن حرفه اي و خوبي است.

درباره‌ام دروغ مي‌گويند
متاسفانه درباره من حرف‌ها و شايعات زيادي مطرح شد. مي‌گويند من به‌خاطر بعضي مسائل در بيمارستان بستري بوده‌ام. اين حرف واقعا خنده‌دار است چون اصلا صحت ندارد. من هرگز در بيمارستان بستري نشده‌ام.
arash
arash
مدير بخش ورزشي
مدير بخش ورزشي

پست من طرف arash 27/7/2009, 11:47

بازگشت كاپيتان در حضور كرانيكار
ايران ورزشي- براي آشنايي هر چه زودتر زلاتكو كرانيكار با پرسپوليس، سرخ‌ها عصر ديروز يك جلسه تمرين اجباري را پشت سر گذاشتند. همان ابتدا و دقايقي قبل از شروع كار، مربي كروات همراه با عباس انصاري فرد و مترجم‌اش در ميان ازدحام 60-50 نفري هواداران وارد رختكن شد البته خيلي زود همراه بازيكنان به زمين چمن آمد و چند دقيقه‌اي براي سرخپوشان صحبت كرد. بعد هم با لباس شخصي كنار زمين ايستاد و فقط ناظر تمرين بود. در عوض عباس انصاري‌فرد كه از انتخابش حسابي خوشحال بود، تا توانست خبرنگاران را تحويل گرفت. ديگر موضوع مهم اينكه كريم باقري بالاخره به تمرين‌ها بازگشت. كاپيتان كه بازگشت دوباره‌اش با اولين حضور سرمربي جديد همراه شده بود، در اين‌باره مي‌گويد: «با انصاري‌فرد و عبدي صحبت كردم و قول دادند مشكلم را برطرف كنند. به همين دليل و به‌خاطر هواداران برگشتم اما ديگر با خودشان است كه خوش‌قولي كنند يا نه.»
arash
arash
مدير بخش ورزشي
مدير بخش ورزشي

پست من طرف arash 28/7/2009, 13:29

تصميم بزرگ جادوگر
كريمي تا ساعت 24 امروز فرصت دارد

ايران ورزشي - حكايت علي كريمي و پرسپوليس در حالي به روز آخر كشيده شد كه همچنان ابهامات بر سر توافق او با يكي از دو تيم خواهانش به قوت خود باقي است. هر چند علي پروين در گفت و گوي روز شنبه‌اش به صراحت و با اطمينان گفت كه مشكل باقري، كريمي و خليلي حل مي‌شود كه همان‌روز باقري در تمرين حاضر شد، خليلي هم ديروز پس از ثبت قراردادش در هيات فوتبال تهران اولين تمرين خود را با تيم برگزار كرد و فقط مانده علي كريمي، او فقط تا ساعت 24، امروز (دوشنبه) وقت دارد كه تيم جديدش را انتخاب و قراردادش را با يكي از آنها در هيات فوتبال ثبت كند.
در واقع امروز پايان تمام حرف و حديث‌ها و شايعات پيرامون اين مسأله است.
عباس انصاري‌فرد در آخرين اظهارنظر خود توپ را به زمين كريمي انداخته و گفته: «همچنان چشم انتظار كريمي هستيم و از او مي‌خواهيم به‌خاطر هواداران كه بي‌صبرانه منتظر تمديد قراردادش هستند امروز به باشگاه بيايد. قرارداد اصلاح شده او به باشگاه رسيده اما تا زماني‌ كه خودش نيايد، ادامه حضورش در تيم مشخص نيست. من علاقه‌مندم هر چه سريع‌تر كريمي را در باشگاه ملاقات كنم.» در همين رابطه فاضلي مدير برنامه‌هاي او مدعي بود كه E-Mail باشگاه پرسپوليس تا عصر روز شنبه به‌دستش نرسيده است. طبق قرار قبلي بايد توافقات شفاهي به‌صورت كتبي هم ارسال شود.
البته فاضلي از توافقات اوليه هم ياد و تنها بحث باقي‌مانده را چگونگي و نحوه پرداخت پول به كريمي مي‌داند.
از طرف ديگر باشگاه استيل‌آذين هم بسيار اميدوار است كه امروز و در دقيقه 90، علي كريمي با پرسپوليس به توافق نرسد و نامش در ليست بازيكنان تيم در هيات فوتبال قرار بگيرد. غير از ادعاي حسين هدايتي حالا رضا عابديان هم از جذب كريمي خبر مي‌دهد. «به هر حال منتظريم كه اگر علي به هر دليلي با پرسپوليس به توافق نرسيد، قراردادش را با استيل‌آذين ثبت كنيم. او بازيكن توانمندي است كه حضورش بار فني و روحي – رواني تيم را بالا مي‌برد.»
حالا و باتوجه به شرايط فعلي، كريمي بر سر دو راهي قرار گرفته است. او غير از تماس تلفني علي پروين، هر روز صحبت هواداران پرسپوليس را هم به‌ياد مي‌آورد و از همه مهمتر علاقه قلبي خودش به اين تيم، تصميم به جدايي را برايش بسيار سخت مي‌كند اما اين‌را هم مي‌داند كه در صورت جدايي، هواداران خيلي هم از او انتقاد نخواهند كرد چون در جريان اختلافات او با انصاري‌فرد و خوردبين در جريان فصل گذشته قرار دارند.
راه سومي هم طبق گفته مدير برنامه‌هاي او براي كريمي باقي مي‌ماند. اگر كريمي به هر دليل با پرسپوليس توافق نكند و به استيل‌آذين هم نرود كه احتمالش بسيار كم است، آن‌وقت به‌عنوان بازيكن آزاد مي‌تواند بعد از زمان نقل و انتقالات هم تيم جديدش را انتخاب كند.
arash
arash
مدير بخش ورزشي
مدير بخش ورزشي

پست من طرف arash 3/8/2009, 11:17

منشور اخلاقي فقط در حيطه فوتبال بماند، مفيد است
باقري: بدون كريمي به مشكل مي‌خوريم
ايران ورزشي- بحث منشور اخلاقي هنوز داغ است و مورد انتقاد. بعضي‌ها آن‌را از بيخ و بن اشتباه مي‌دانند و بعضي ديگر مثل كريم باقري معتقدند كه در حيطه فوتبال، منشور اخلاقي مي‌تواند مفيد هم باشد: «در همه جاي دنيا تخلفات انضباطي بازيكنان رسيدگي مي‌شود ولي فكر مي‌كنم منشور اخلاقي يا هر اسم ديگري كه بر روي آن مي‌گذاريم بايد در حيطه ورزش باشد و به زندگي شخصي بازيكنان ورود نكند. بنابراين منشور اخلاقي در حيطه فوتبال مي‌تواند مفيد باشد اما به شرط آنكه به زندگي شخصي افراد كاري نداشته باشيم.»
كاپيتان پرسپوليس در ادامه به حضور سرمربي تازه‌وارد تيمش اشاره مي كند: «در حال حاضر نمي‌توانم در مورد سرمربي نظر بدهم چرا كه او هنوز به طور كامل با فوتبال ما آشنا نشده و نياز به فرصت دارد. فكر مي‌كنم بازي با پيكان كمك خوبي براي او بود البته نتيجه بازي تداركاتي ملاك نيست بلكه ما به دنبال ايجاد هماهنگي در تيم بوديم. بهتر بود از اين دست بازي‌ها بيشتر انجام مي‌داديم البته همين يك مسابقه هم غنيمت است.»
درباره جدايي علي كريمي و تاثيرات منفي آن در پرسپوليس هم باقري مي‌گويد: «هر بازيكني مي‌تواند براي خود و آينده‌اش تصميم بگيرد. علي كريمي بچه نيست كه كسي به او بگويد بماند يا برود. كريمي با انصاري‌فرد اختلاف نظرهايي داشت و در آخر تصميم گرفت جدا شود. او مصلحت خود را بهتر مي‌داند. الان فقط كريمي از پرسپوليس جدا نشده.
نوري، زارع و نيكبخت هم بازيكنان مطرحي بودند كه از تيم رفتند. وقتي اين بازيكنان از تيم جدا مي‌شوند بازيكنان جايگزين براي پر كردن جاي خالي آنها به زمان احتياج دارند و مسلم است كه پرسپوليس با جدايي نفرات مشكل پيدا مي‌كند اما تغيير و تحول در هر تيمي وجود دارد و طبيعي است. قطعاً ما مشكل خواهيم داشت چون تمرينات را دير شروع كرديم و اين مسائل به تيم لطمه مي‌زند اما بازيكنان و اعضاي كادر فني بايد تلاش كنند تا در كمترين زمان ممكن به وضعيت مطلوب برسند.»
arash
arash
مدير بخش ورزشي
مدير بخش ورزشي

پست من طرف arash 5/8/2009, 11:13

آنقدر بازيكن خوب داريم كه خليلي نيمكت‌نشين مي‌شود
انصاري‌فرد: همه مسووليت اين پرسپوليس با من است

آسانسور كه ميانه راه گير كرد، ياد تابلوي كوبيده بر ديوار طبقه همكف افتاديم. تابلويي كه بيشتر از آنكه گوياي تاريخ افتتاح ساختمان باشگاه باشد، زبان ناطق دردهاي ورزش ما بود. ادبياتي كاملا حاكمانه: «اين ساختمان با تلاش... در تاريخ... در حضور... به باشگاه... اهدا شد!» دردناك است... مگر نه؟!
وقتي بيرون مي‌رفتيم، دو دست عباس انصاري‌فرد بدرقه‌مان مي‌كرد. مي‌خواست زودتر به جلسه‌اي كه دير كرده بود برسد كه سعيد آخرين تكه از پازل مجادله را سر جايش گذاشت: «مي‌گوييد 30 ميليون هوادار داريد، 30 ميليون يك دلار... آقاي انصاري‌فرد! نگوييد به دولت نياز داريد. شما بايد باري از روي دوش دولت برداريد، نه اينكه يك بار هم روي دوش دولت بگذاريد!»
پازل آخر، حكم ماشين زمان را داشت. مرا برد به 3 سال قبل، همين روزها در اتريش!‌ با تئودور يونگ، خشايار محسني و رضا رياضتي 5 كيلومتر رفتيم تا به اردوگاه تابستاني آرسنال در آلپ برسيم. آرسن ونگر پيش روي‌مان نشست و با كنايه گفت: «اوه خداي من! باورم نمي‌شود! واقعا آري‌هان با آن همه فيس و افاده، با آن غرور لعنتي‌اش (كه البته انگليسي‌ها و امريكايي‌ها كمي غيرمودبانه‌تر تلفظش مي‌كنند) برود تهران؟! ببينم اين پرسپوليس چند هوادار دارد؟!» و وقتي همان ونگر رقم 30 ميليوني را شنيد، روي مبل راحتي‌اش تكان خورد و جلو آمد و به يونگ خيره شد و گفت: «پس شما ثروتمندترين تيم دنيا هستيد!» نمي‌دانست همين باشگاه در هيچ بانك دولتي و خصوصي ايران صاحب حساب نيست! وقت برگشتن، زماني كه از طبقه مديريت بيرون مي‌رفتيم، اين بار قيد آسانسور را زديم. ساختماني كه بذل و صدقه شده است به پرطرفدارترين تيم قاره آسيا، آسانسور مطمئني ندارد! شايد چند روز ديگر، چند هفته بعد و ماه و سالي ديگر وقتي وارد ساختمان باشگاه شديد، در آسانسور را باز كرديد و روبروي آينه ايستاديد، برگه‌اي را روبروي خود ببينيد كه روي آن چنين نوشته است: «كونو قوامين بالقسط... اين آسانسور در تاريخ... به تلاش... در محضر... بذل شد به باشگاه مردمي پرسپوليس!» و باز هم فردا و پس فردا و روزهاي پس از آن نيز اگر به گوش يكي‌ مثل ونگر برسد كه پرسپوليس با 30 ميليون هوادار، يك ريال درآمدزايي ندارد، او راي به دروغگويي راوي مي‌دهد، نه حقيقت تلخ پرسپوليس!
از متن حكاكي شده بر سينه ديوار باشگاه آغاز كرديم، چون مي‌دانستيم آنچه ميان ما و عباس انصاري‌فرد مي‌گذرد، جدا از اين واقعيت‌ها است. بايد روبروي مديرعاملي نشست كه خود را مقابل خيل انتقادات و هجوم هواداران و رسانه‌اي مي‌بيند كه در باورش نيست با تفكر او، عنوان و مقامي در راه باشد. عباس انصاري‌فرد عجيب است و غيرقابل پيش‌بيني.

واقعا علاقه‌اي ندارم از اينجا شروع كنم كه آقاي انصاري فرد چه خبر؟! خبر كم نيست، همه هم مي‌شنوند... اما مطمئنا نقدهايي كه ما به شيوه عملكرد و مديريت شما داريم حتما از خبرها بيشتر است.
خب من هم مي‌خواهم بدانم دليل اين همه انتقاد چيست. خودتان ديديد سرم امروز واقعا شلوغ بود. اما قبول كردم حرف بزنيم تا لااقل شما هم دليل خودتان را بگوييد.
بيشتر از چهار ماه است از شما انتقاد مي‌كنيم. شايد بهترين راه حل براي چنين مصاحبه‌اي اين بود كه تمام بريده جرايد ماه‌هاي قبل را برايتان بياوريم. خودتان يادداشت‌ها را مي‌خوانديد و جواب مي‌داديد.
اتفاقا من هم موافقم. اين طوري لاقل با زمانه پيش مي‌رفتيم.
نگاه كنيد به روزي كه وارد پرسپوليس شديد. چه اتفاقي افتاد؟ قرار بود عباس انصاري فرد جانشين مديرعاملي شود كه نه فقط از ديد هيات مديره يك ناكام شناخته شد، كه از ديدگاه هوادار، اصلا نبايد به آن صندلي مي‌رسيد! شما قرار بود آرامش را همراه خودتان به پرسپوليس بياوريد ولي دقيقا رفتاري معكوس داشتيد!
حتما استدلالي داريد!
درگيري با علي كريمي... چه ضرورتي داشت همان اولين قدم با يكي از بهترين بازيكنان تيم وارد دعوا شويد؟
براي من هنوز يك سري مسائل روشن نيست. اين كه چرا وقتي عباس انصاري فرد مديرعامل تيم شد، همه گفتند اين آقا كار چاق كن بعضي هاست! نمي‌دانم چطور بگويم... من از ديدگاه بازيكنان و مربيان و حتي هواداران يك مديرعامل تزييني بودم. يعني كسي كه آمده به بعضي‌ها بله قربان بگويد.
به چه كساني؟
هم من مي‌دانم، هم شما! نيازي به اسم بردن نيست!
آقاي انصاري فرد! ما براي مردم حرف مي‌زنيم، نه خودمان. خيلي چيزها هست كه من و شما مي‌دانيم و اين مردم خبري از آن ندارند!
- من ولي فكر مي‌كنم مردم هم منظور ما را خوبي مي‌فهمند. وقتي وارد كار شدم، ديدم با من مقابله مي‌شود. مثلا وقتي سر تمرين مي‌رفتيم، همه بازيكنان و مربيان و اعضاي هيات مديره و تداركات و حتي ليدرها تشويق مي‌شدند، ولي هيچ اسمي از من نمي‌آمد! خب اين يعني تو عروسك شده‌اي. من نمي‌خواستم عروسك كسي باشم. البته نه اينكه گشنه تشويق چند ليدر بودم، نه ... فقط اين اتفاقات به من كد مي‌داد. مي‌رفتم سر تمرين به بازيكن مي‌گفتم: بيا بنشين با هم حرف بزنيم، مي‌ديدم يكي از پشت سر با ايما و اشاره به همان بازيكن مي‌گويد: «برو، برو، باهاش حرف نزن!» خب من كه احمق نيستم. يا بايد با همين شرايط ادامه مي‌دادم و يا موضعگيري مي‌كردم.
اين ذهنيت چندان هم اشتباه نبود. يك نمونه مي‌آوريم... آقاي انصاري فرد! شما را چه كسي به دفتر آقاي علي آبادي برد؟
هيچ كس؟
حسين هدايتي!
- هدايتي؟! نه... اين آقا به من زنگ زد و گفت امروز آقاي مهندس مي‌خواهد تو را ببيند. من هم گفتم قبول، مي‌روم سازمان و با ايشان صحبت مي‌كنم. ولي گفت من هم راهي سازمان هستم، بيا با هم برويم. من آن قدر در اين فوتبال شناخته شده هستم كه براي رفتن به اتاق رييس سازمان تربيت بدني نيازي به امثال هدايتي نداشته باشم. گفتم كه... اين مباحث مطرح مي‌شد براي اين كه بگويند فلاني زيرمجموعه ماست... براي اين كه مرا در حد يك عروسك معرفي كنند! وقتي اين چيزها را مي‌گذاريم جلوي بازيكن و مربي، باور مي‌كند كه عباس انصاري فرد در حدي نيست كه بخواهيم با او حرف بزنيم.
داريم از بحث كريمي دور مي‌شويم. شما در حساس ترين مقطع ليگ با كريمي وارد دعوا شديد. چيزي كه دقيقا روياي استقلال بود... قبل از دربي تهران!
داستان آن روزها هيچ وقت باز نشد. شايد الان بايد يك سري حقايق را گفت. وقتي به پرسپوليس آمدم، فهميدم يكي از خبرنگاران از والدين بازيكنان چند نوجوان پول گرفته تا بچه هاي شان را به تيم هاي پايه ما بياورد! خب من هم بهترين تصميم ممكن را گرفتم. گفتم از فردا نه آن خبرنگار حق دارد به تيم ما نزديك شود و نه آن مربياني كه با خبرنگار دست شان در يك كاسه بود را سر تمرينات ببينم. مي‌دانستم قرار است پس لرزه هايش را به زودي زير پايم ببينم. ولي فكر نمي‌كردم همان خبرنگار سراغ كريمي برود. رفته بود به كريمي گفته بود عباس انصاري فرد گفته كريمي را نمي‌خواهيم... كريمي را كه مي‌شناسيد! زود از كوره در مي‌رود و حرف مي‌زند! كريمي مصاحبه كرد، نه من! كريمي بود كه سرتمرين براي من پيغام مي‌فرستاد، نه من! من وقتي بحث پرسپوليس پيش مي‌آيد با هيچ كس تعارفي ندارم. هيچ وقت منافع پرسپوليس را به خطر نمي‌اندازم. شايد حاضر باشم از حق و حقوق خودم بگذرم، ولي اجازه نمي‌دهم كسي با شخصيت پرسپوليس بازي كند. اين كه پول بگيري و بازيكن به تيم اميد و نوجوانان پرسپوليس بدهي، يعني پيراهن پرسپوليس را بي ارزش كرده‌اي!
اين حرف شما را فعلا گوشه‌اي نگه مي‌داريم. پس شما معتقديد با شخصيت پرسپوليس بازي نمي‌كنيد.
به هيچ وجه!
خب ! علي كريمي را كس ديگري شانتاژ كرد... افشين پيرواني چرا در فاصله كمتر از يك هفته مانده به بازي با بنيادكار از تيم اخراج شد؟!
ما قبل از اين كه پيرواني را كنار بگذاريم بحران‌هايي داشتيم. شما همه چيز را نمي‌دانيد. مثلا نمي‌دانيد چرا در قطر 5 گل خورديم! مي‌دانيد؟ در قطر اتفاقاتي افتاده بود.
چه اتفاقاتي؟
حالا بماند!
نه اين جواب ما نيست! چه چيزي بماند؟ شما بحثي را شروع كرديد كه نبايد نيمه كاره رها شود! حرفي كه شما مي‌زنيد چيز كمي نيست...
اسلام به ما ياد مي‌دهد همه حرف‌ها را در هر فضايي نبايد زد. پيامبر اسلام (ص) گفت، «اگر آنچه سلمان مي‌داند را ابوذر مي‌دانست كافر مي‌شد»، مي‌دانيد چرا؟ چون ظرفيت آدم‌ها فرق مي‌كند. ما نبايد قهرمان‌ها را در ذهن مردم خراب كنيم. اگر قرار باشد امروز يك قهرمان را در ذهن مردم خراب كنيم، اين ذهنيت شكل مي‌گيرد كه حتما همه قهرمانان ما همين طور هستند!
همان بخش هايي كه بي ايراد است را بگوييد.
يك سري مسائل براي من مشخص بود. مي‌دانستم چه كسي در تيم چه كار مي‌كند. براي همين بود كه تصميم گيري كردم و افشين را كنار گذاشتم. حتي روز قبل از اين كه حكم افشين را بنويسيم، استخاره كردم. قرآن به من گفت براي كاري كه مي‌كني تعجيل كن كه همين امروز هم دير شده است. براي همين يك لحظه هم تعللي نشان ندادم.
شما افشين پيرواني را اخراج كرديد كه به چه چيزي برسيد؟ كه صعود كنيد؟ خب چه اتفاقي افتاد؟ بازي آخر را در تهران به بدترين شكل ممكن انجام داديد، شكست خورديد و اعتراضاتي را ديديد كه تابه‌حال در ورزشگاه ديده نشده بود. از دقيقه اول بازي به شما حمله مي‌كردند!
اهميتي نداشت. من عادت نكردم جواب بي‌ادبي را با بي ادبي بدهم. افشين پيرواني گفت اگر عباس انصاري فرد يك كلمه حرف بزند، آبروي خانواده‌اش را مي‌برم. من مي‌گويم پسر من! مگر از روزي كه تو را كنار گذاشتيم كلامي در مورد تو حرف زدم كه الان بخواهم چيزي در موردت بگويم؟ من علاقه‌اي به واكنش مقابل اين رفتارها ندارم. گوش هاي من توهين، فحش و ناسزا را نمي‌شنود... پس دهانم هم نمي‌تواند جوابي به اين هتاكي‌ها بدهد. من مثل آنها نيستم... اسم من مديرعامل است و مي‌توانم تصميم گيري كنم كه چه كسي با چه شرح وظايفي در پرسپوليس باشد. مردم كه گناهي نكرده اند بعد از هر اتفاقي يك سري مسوول و مدير و مربي و بازيكن را ببينند كه مقابل هم نشسته‌اند و فحاشي مي‌كنند. دوست دارم كسي مثل افشين پيرواني همچنان براي مردم قهرمان بماند.
حرف هاي پرزرق و برقي بود كه شايد هر شنونده‌اي را احساسي كند... اما نمي‌دانم چرا احساساتي نشدم! شايد دليل اش اين است كه يكي از حرف‌هاي قبلي تان را به ياد دارم... اگر اشتباه نكنم گفته بوديد شان پرسپوليس براي شما مهم است.
بله! شان پرسپوليس و احترام هواداران اين تيم.
خب! شما اگر به شخصيت و شان باشگاه، نام و پيراهن پرسپوليس فكر مي‌كنيد و اهميتي هم به آن مي‌دهيد چطور به خودتان اجازه داديد با بازيكنان جديد در توليدي پوشاك مذاكره كنيد؟!
نه! ما در هيچ توليدي پوشاكي با بازيكن مذاكره نكرديم.
آقاي انصاري فرد ما شاهد زنده داريم.
يكي را بياوريد.
صابر ميرقرباني.
صابر كه بازيكن ما نيست... من حتي از اين بازيكن يك امضا هم ندارم.
نداريد چون قرارداد را در همان توليدي پوشاك جلوي چشم خودتان پاره كرد و زمين ريخت!‌آقاي انصاري فرد! حاج عباس! كجاي اين حفظ شان پرسپوليس است؟
دروغ است آقا دروغ است! من يك بار بيشتر صابر ميرقرباني را نديدم.
يك بار در ساختمان باشگاه و دوبار در توليدي پوشاك. درست مثل جلال اكبري! شايد امروز جلال اكبري حرف ما را تاييد نكند، ولي شما كه مي‌دانيد با او يا اشپيتيم آرفي كجا قرارداد بستيد.
من با اشپيتيم در فدراسيون فوتبال ملاقات كردم. خودش هم شاهد است.
آن عكس يادگاري با پيراهن پرسپوليس هم در فدراسيون بود؟
نه! آن روز مجبور بودم. چون همه افتاده بودند دنبال آرفي كه با او قرارداد ببندند. من خودم مجبورش كردم كه با پيراهن باشگاه عكس بيندازد كه همه فكر كنند كارش با پرسپوليس تمام شده و سراغش نروند.
كجا؟ شما اتاق شكيلي داريد آقاي مدير! اتاقي كه هم ميز كنفرانس دارد، هم تالار جام، هم مبلمان تشريفات! نمي‌خواهم مقايسه اش كنم با اتاق گالياني يا گليزر! اما به هر حال نيازي نداشتيد به يك اتاق محقر در توليدي پوشاك!
من كسي را به آنجا نبردم.
كجا؟! شما از كجا مي‌دانيد من دارم در مورد كدام توليدي پوشاك حرف مي‌زنم؟!
آن قدر نوشته اند كه حفظ شدم... ببينيد! من اينجا يك مسوول نقل و انتقالات دارم كه بسيار مرد شريفي است.
خدا برايتان حفظ‌اش كند! اين مرد شريف همان مالك توليدي پوشاك نيست؟
چرا... او اول با بازيكن صحبت مي‌كند تا ببيند اصلا علاقه‌اي براي حضور در پرسپوليس دارد يا نه! بعد اگر با بازيكن به توافق و تفاهم رسيد او را براي مذاكره نهايي پيش من مي‌آورد.
آقاي انصاري فرد! شما ماجرا را هم پيچيده‌تر كرديد و هم مساله‌دارتر! شما به يك نفر اين حق را مي‌دهيد كه از برند پرسپوليس سوء استفاده كند!
من به آقاي حصاري اعتماد كامل دارم.
در چه زمينه‌اي؟! از كجا مي‌دانيد بازيكن در همين مذاكرات نپذيرفته براي حضور در پرسپوليس درصدي از قراردادش را به طرف اول مذاكره كننده بدهد؟!
او اين كاره نيست! من روي سرش قسم مي‌خورم.
چرا خودتان صحبت نمي‌كنيد؟
هيچ جاي دنيا مديرعامل اول بحث را شروع نمي‌كند! هميشه مذاكرات اوليه با يك واسطه يا مامور انجام مي‌شود. من نمي‌روم شأن مديرعامل باشگاه را پايين بياورم كه بازيكني همان اول كار جواب رد بدهد. در مورد آقاي حصاري همين را مي‌گويم كه اگر فقط يك مورد فقط يك مورد ثابت شود او با بازيكني ساخت و پاخت كرده، خودم جوابگو خواهم بود. ترديد نكنيد استعفا مي‌دهم و مي‌روم.
arash
arash
مدير بخش ورزشي
مدير بخش ورزشي

پست من طرف arash 7/8/2009, 15:22

تازه‌ترين رده‌بندي تيم‌هاي باشگاهي جهان
پرسپوليس تنها ايراني در جمع بهترين‌ها
ايران ورزشي- فدراسيون جهاني تاريخ و آمار فوتبال تازه‌ترين رده‌بندي برترين تيم‌هاي باشگاهي را اعلام كرد كه در اين فهرست تنها نام باشگاه پرسپوليس از ايران ديده مي‌شود. باشگاه پرسپوليس با ايستادن در مكان ‌266 تنها باشگاه ايراني است كه با 5/75 امتياز در فهرست بهترين‌ها قرار گرفته و اين در حالي است كه اين باشگاه در رده‌بندي ماه گذشته ‌244 شده بود.
گامبا اوزاكا ژاپن (قهرمان آسيا) با قرار گرفتن در مكان ‌27 رده‌بندي، بهترين تيم باشگاهي در قاره كهن است. پس از آن، بنيادكار ازبكستان قرار دارد و پاختاكور هم در جايگاه سوم ايستاده است. تيم‌هاي بارسلونا و منچستر به ترتيب به عنوان دو باشگاه برتر جهان معرفي شده‌اند.
arash
arash
مدير بخش ورزشي
مدير بخش ورزشي

پست من طرف Nima 7/8/2009, 19:32

چه جالب ...

بازم پرسپولیس love
Nima
Nima
.
.

تعداد پستها : 2703

پست من طرف arash 9/8/2009, 11:40

سايت گل- حوار ملامحمد ملي پوش عراقي تيم فوتبال پرسپوليس كه قرار بود شنبه شب به تهران بيايد هنوز براي سفر به ايران اقدامي نكرده و خواستار دريافت قسط اول قراردادش قبل از سفر شده است· مديربرنامه هاي ملامحمد در گفت وگو با سايت گل گفت: حوار مي گويد اگر باشگاه پرسپوليس چك 081 ميليون توماني كه در اختيار وكيل اش قرار گرفته را نقد كند بلافاصله به تهران مي آيد·

او بابت عدم دريافت حق و حقوقش نگران شده و عده اي نيز در اين ميان با دادن اطلاعات غلط به اين بازيكن شناخته شده سعي مي كنند پرسپوليس را باشگاهي بدحساب جلوه دهند· باشگاه پرسپوليس هم تاكيد دارد به محض رسيدن اين بازيكن به تهران نيمي از قراردادش را پرداخت خواهد كرد و تا زماني كه او به ايران برنگردد و مبلغي به او پرداخت نخواهد شد· مديربرنامه هاي ملامحمد در پايان گفت: در حال رايزني با طرفين هستم تا به نوعي اين مشكل را حل كنم و در مجموع فكر مي كنم حوار تا دو روز ديگر به تهران بيايد·
arash
arash
مدير بخش ورزشي
مدير بخش ورزشي

پست من طرف arash 9/8/2009, 11:46

سايت گل – عکاسهاي ورزشي از زلاتکو کرانچارسرمربي جديد پرسپوليس راضي اند. او مربي نسبتا خوش چهره ايست که رفتار پرهيجانش کنار زمين او را سوژه دورببينها کرد. زلاتکو که تيمش نمايش نسبتا خوبي داشت و شايد بالاتر از تصور ظاهر شد ، در کنفرانس مطبوعاتي با انرژي و محکم بود. او مي گويد :« تيم من خوب بازي کرد و شايد 70 درصد بازي مال ما بود.»البته سرمربي پرسپوليس به نقاط عف تيمش هم واقف است.

او با اشاره به اينکه پرسپوليس دير شروع کرده ،ادامه مي دهد:«هنوز ناهماهنگيم و من دير به تيم اضافه شده ام .»او اما مثل همه کرواتها به کار سخت فکر مي کند و اين که تيم را با تمرينات پرفشار هفته به هفته بهتر کند.کرانچار قبل از همه به خط دفاع و ناهماهنگي هايش اشاره مي کند و به طرفداران پرسپوليس قول مي دهد که درستش مي کند.از نکات جالب حرفهاي کرانچار اشاره اش به ادينيو بازيکن برزيلي مس بود که گفت :«او بازيکن بسيار خوبي بود که تازه ما براي مهارش برنامه داشتيم ولي او کار خودش را کرد.»

او در حاشيه بازي امروز با افشين قطبي هم آشنا شد . سرمربي سابق پرسپوليس که حالا سرمربي تيم ملي است. قطبي در پايان بازي به رختکن پرسپوليس رفت و با او و بازيکنان خوش و بش مفصلي کرد.
arash
arash
مدير بخش ورزشي
مدير بخش ورزشي

پست من طرف arash 11/8/2009, 10:54

سایت گل-حوار ملامحمد ستاره تيم ملي عراق آمادگي خود براي حضور در ايران را به هافبك عراقي تيم راه آهن اعلام كرد· مديربرنامه هاي ملامحمد در گفت وگو با سايت گل گفت: برخلاف اينكه گفته مي شود حوار ملامحمد قصد پيوستن به يك تيم تركيه اي را دارد بايد بگويم همان تيمي كه باسم عباس مدافع چپ تيم ملي عراق به خدمت گرفته خواهان جذب حوار ملامحمد نيز بود اما حوار به پيشنهاد اين تيم دسته اولي تركيه اي پاسخ منفي داده و تاكيد كرده است كه با تيم پرسپوليسس قرارداد بسته است·

مديربرنامه هاي حوار ملامحمد در ادامه از سفر اين بازيكن ملي روزهاي دوشنبه يا چهارشنبه به ايران خبر داد و گفت: حوار ملامحمد كه موفق به برقراري ارتباط با خودم نشده بود صالح سدير شماره شش تيم ملي عراق وهافبك جديد تيم راه آهن تماس گرفته و گفته با اولين پرواز از اردن به ايران مي آيد· او حتي در گفت وگو با صالح سدير پيغام داده كه بليت پرواز به ايران برايش رزرو شود·
arash
arash
مدير بخش ورزشي
مدير بخش ورزشي

صفحه 1 از 2 1, 2  الصفحة التالية

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة